Помер народний депутат України V та VI скликань Євгена Шаго

Читати російською
Верховна Рада / Facebook

Пішов з життя експерший заступник Міністра Кабінету Міністрів України, народний депутат V та VI скликань Євген Шаго.

Про це 14 серпня повідомила пресслужба Верховної Ради України у соцмережах.

«З сумом повідомляємо про смерть народного депутата України V та VI скликань Євгена Шаго», – йдеться у повідомленні Верховної Ради.

Хто з народних депутатів IX скликання достроково покинув Верховну радуВід початку роботи Ради IX скликання достроково були позбавлені мандата з різних причин 28 народних депутатів. 23 парламентарів перейшли на іншу посаду. Детальніше – на інфографіці.

Протягом багатьох років він займався державною та громадською діяльністю. Обіймав посаду першого заступника Міністра Кабінету Міністрів України, очолював правління корпорації «Єдині енергетичні системи України».

«Під час роботи у Верховній Раді був членом Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, Комітету з питань екологічної політики, а також секретарем Лічильної комісії Верховної Ради України шостого скликання. Щирі співчуття рідним і близьким, друзям, колегам та всім, хто знав і поважав Євгена Шаго. Вічна пам’ять», – додала Верховна Рада.

Нагадаємо, у червні помер колишній народний депутат України кількох скликань Сергій Осика, який був одним із тих, хто готував проект Конституції України. Екснардепу було 72 роки.

Ранінше на 64-му році життя помер народний депутат України поточного скликання Степан Кубів.

У січні стало відомо про смерть народного обранця від парламентської фракції «Слуга народу» Олександра Кабанова.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: