Український ринок праці налічує близько дев'яти тисяч професій. Всі вони внесені до Національного класифікатора України.
Про це повідомляє УНН з посиланням на Центральний апарат Державної служби зайнятості, передає «Слово і Діло».
Як повідомляється, всі професії і професійні назви робіт, які офіційно застосовуються в Україні, внесені до Національного класифікатора ДК 003:2010 Класифікатор професій.
Вказано, що зараз він налічує близько дев'яти тисяч професій і видів робіт. У зв'язку з технологічним розвитком щорічно в класифікатор вносяться певні зміни: окремі професії зникають, змінюються їхні назви або з'являються нові.
Зокрема, останні зміни були внесені наказом Мінекономрозвитку в середині лютого поточного року.
Додамо, у вересні минулого року на одне робоче місце претендували три безробітні особи, в той час як роботодавцям потрібно було зайняти 97 тис. вільних місць.
Найвища конкуренція була зафіксована в січні 2016 року, коли на одне робоче місце претендували 16 безробітних, а роботодавці потребували лише 31,3 тис. працівників.
«Слово і Діло» пропонує дізнатися, як змінювався рівень безробіття в Україні за останні шість років.
Нагадаємо, 11 січня 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв найближчим часом замінити модель фінансування служби зайнятості на модель підтримки створення робочих місць.
Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA