Суд продовжував до 18 червня дію обов'язків директора заводу «ФФУ Продакшн» Андрія Бондаренка, якого Національна поліція та Офіс генерального прокурора підозрюють у заволодінні 9,42 млн грн державного бюджету та бюджету міста Києва.
Таке рішення ще 21 червня ухвалював слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, суд відпустив Бондаренка під особисте зобов'язання. Також на нього поклали низку обов'язків: прибувати за першим викликом; не відлучатись із населеного пункту, де він проживає, без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, а також здати на зберігання документи, які дозволяють в'їзд/виїзд до України.
У зв'язку з наближенням дати завершення обов'язків прокурор ОГП просив суд продовжити їх дію на два місяці. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково. Суд продовжив дію обов'язків до 18 червня, але виключив зобов'язання прибувати за першим викликом.
Як встановило слідство, невстановленими особами з числа керівництва Федерації футболу України (нині Українська асоціація футболу) було залучено Бондаренка до участі в реалізації злочинного умислу на заволодіння бюджетними коштами. 5 липня його призначили на посаду директора ТОВ «ФФУ Продакшн».
За версією поліції, Бондаренко разом із невстановленими особами забезпечили завершення будівництва заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів та введення його в експлуатацію безпосередньо перед укладенням замовниками робіт за бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», в тому числі столичного КП «Житло-Сервіс», договорів з підрядними організаціями.
Так, на виконання договору між Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та КП «Житло-сервіс» щодо будівництва та реконструкції футбольних полів, 27 грудня 2017 року КП «Житло-Сервіс» уклало із ТОВ «ФФУ Продакшн» 66 договорів підряду на виконання будівельних робіт з будівництва (реконструкції) міні-футбольних майданчиків у місті Києві на суму 94,99 млн грн. За цими договорами було здійснено 100% передплату – 49,14 млн грн з державного бюджету, а 45,85 млн грн – з бюджету Києва.
У поліції вважають, що вартість штучної трави, яку виготовляв завод «ФФУ Продакшн», була завищена на 9,42 млн грн.
Нагадаємо, за аналогічними обставинами почало своє розслідування Національне антикорупційне бюро. В межах цієї справи детективи проводили обшук на заводі «ФФУ Продакшн», а також у будівлі Української асоціації футболу.
Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps