Київський аеропорт імені Сікорського («Жуляни») схвалив рішення щодо скорочення половини співробітників для порятунку підприємства від банкрутства.
Про це повідомляє пресслужба аеропорту у вівторок, 30 червня.
«Міжнародний аеропорт «Київ» починає поетапне скорочення своїх співробітників, на тлі глибокої кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу, що сприяє різкому падінню авіаперевезень і зниженню пасажиропотоку. Накопичення проблем супроводжувалося і відсутністю будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства, а також влади Києва. Нагадаємо, що керівництво Міжнародного аеропорту Київ постійно звертається за допомогою до влади, але належної і своєчасної реакції так і немає», - сказано в повідомленні.
В аеропорту працюють близько двох тисяч осіб, а в суміжних підприємствах, які співпрацюють з ним, - ще 8 тисяч.
«Аеропорт «Київ» - це другий за пасажиропотоком аеропорт України, це майже 3 млн пасажирів і 30 тисяч рейсів на рік. Це другий, за кількістю відрахувань до бюджету Києва, платник податків серед комунальних підприємств міста. Це улюблена робота для тисяч людей, візитна картка і гордість столиці. Банкрутство аеропорту «Київ» матиме катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки і ринку праці в цілому», - продовжує прес-служба.
Гендиректор компанії Майстер-Авіа Олег Левченко заявив, що повернення на докарантинний рівень перельотів відбудеться тільки через декілька років.
Раніше аеропорт «Бориспіль» оприлюднив правила на час карантину.
Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps