Кабінет міністрів закрив кордон для в'їзду іноземців до 28 вересня. Заборона не стосуватиметься лише деяких категорій громадян. У коментарі «Слово і діло» політолог, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко зауважив, що заборона в’їзду іноземців до країни не може бути однаковою для всіх держав, і влада повинна проаналізувати обстановку скрізь окремо.
«Потрібно підходити точково до кожної країни. Не можна однаково забороняти. Треба виходити з епідеміологічної ситуації в тій чи іншій країні, бо є країни Європи, де ситуація краще, є й там, де гірше. Не можна забороняти всім», – поділився думками Мусієнко.
Крім того, за його словами, ситуація на адміністративних кордонах з окупованими територіями повинна бути під контролем.
«Україна не обмежувала в’їзд на цих ділянках, хоча, з іншого боку, повинні бути перестороги тому, що ми не знаємо до кінця прогнозів щодо епідеміологічної ситуації. Але ж є ситуація з тим, що люди, які перебувають на окупованих територіях, так і не отримали пенсії. І ця проблема повинна бути вирішена», – додав Олександр Мусієнко.
На думку експерта, обмеження триватимуть, але в подальшому треба враховувати рівень небезпеки окремо.
Як відомо, наприкінці липня Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 серпня.
Раніше в ОПУ повідомили, що президент Володимир Зеленський підтримав рішення про продовження карантину через ситуацію з коронавірусом в Україні.
Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили в 1670 осіб, зафіксовано 36 летальних випадків, 584 пацієнти одужали.
Нагадаємо, згідно з даними Worldometers на 26 серпня число випадків коронавірусу у світі сягнуло 24 мільйонів. Померли 822 тисячі осіб. Одужали 16,5 мільйона хворих.
Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps