Нещодавно приведений до присяги народний депутат Василь Вірастюк розповів, що у нього були свої причини йти в політику і це було для нього дуже непростим рішенням.
Про це він розповів в інтерв'ю НВ.
Вірастюк пояснив, що в першу чергу він хоче, будучи нардепом, розвивати сферу реабілітації поранених ветеранів.
«Останні роки, крім роботи у федерації, я був у сфері реабілітації поранених ветеранів. Було і залишається моєю головною метою - створення цієї галузі, якої в Україні немає. Повірте, це величезний напрямок, і його потрібно починати з нуля. У цьому напрямку потрібно писати законопроєкти та врешті-решт відкрити реабілітаційний центр для поранених ветеранів», - сказав він.
За словами Вірастюка, саме реалізацію свого проєкту він ставить на чільне місце під час своєї депутатської каденції.
«Саме тому я прийняв рішення піти у ВР. Повірте, мені це рішення далося непросто. Я, звичайно, вагався, думав. Я не прийняв пропозицію, як пишуть журналісти. Це трохи спотворення інформації», - резюмував нардеп.
Нагадаємо, довибори в Раду по 87-му виборчому округу в Івано-Франківській пройшли 28 березня.
Вірастюк був визнаний переможцем на виборах у квітні 2021 року, але протокол ЦВК скасував Верховний суд. Суд визнав дії ЦВК протиправними.
19 травня ЦВК після судової тяганини склав новий протокол про результати виборів у 87-му окрузі та знову визнав Вірастюка переможцем. Але конкурент Вірастюка на 87 окрузі Олександр Шевченко знову оскаржив протокол у Верховному суді.
Наприкінці травня Верховний суд частково задовольнив позов Шевченка, зокрема, скасував протокол ЦВК від 19 травня. Але ЦВК подала апеляцію на рішення Верховного суду і виграла її. У червні Велика палата Верховного суду визнала Вірастюка переможцем виборів.
9 червня Вірастюка зареєстрували нардепом. 15 червня новообраний нардеп склав присягу, а вже 17 червня офіційно увійшов до складу фракції «Слуги народу» в парламенті.
Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps