Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану і мобілізації

Президент України Володимир Зеленський підписав закони щодо продовження воєнного стану та мобілізації до 9 травня 2025 року.

Про це повідомляється на сайті Ради.

Так, йдеться про закони №12404 та №12405. На сайті ВР значиться, що обидва закони президент України підписав 5 лютого.

Воєнний стан та мобілізацію продовжено ще на 90 днів – до 9 травня.

Нагадаємо, 15 січня цього року Верховна рада ухвалила законопроєкти №12404 та №12405. За це проголосували 315 та 310 нардепів відповідно.

Які обмеження діють під час воєнного стану – на інфографіці «Слово і діло».

Зазначимо, що нещодавно президент США Дональд Трамп анонсував «суттєві кроки» з путіним для завершення війни в Україні. А спецпосланник Трампа сподівається домогтися завершення війни в Україні «протягом місяців, а не років».

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО