Зеленський відреагував на нічну атаку «шахедів» після мирних переговорів з рф

Всі безпілотники, які росія застосувала проти України минулої ночі, це прямі докази затягування Москвою цієї війни.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у Telegram у середу, 26 березня.

«Минулої ночі в нашому небі було ще 117 доказів затягування росією цієї війни – 117 ударних дронів, серед яких більшість – це «шахеди». Значну частину збили наші захисники», – написав Зеленський.

На думку президента, на Кремль потрібно більше тиску, більше санкцій від США, щоб ці російські удари припинилися.

«Завдавати таких масштабних ударів після перемовин щодо припинення вогню – це з усією очевидністю показувати всім у світі, що Москва не збирається йти на справжній мир. Ще з 11 березня є американська пропозиція повної тиші, повного припинення ударів. І буквально щоночі своїми ударами росія повторює ні у відповідь на мирну пропозицію партнерів», – написав президент.

Нагадаємо, за ніч сили ППО збили 56 із 117 російських дронів. Ще 48 російських безпілотників-імітаторів було локаційно втрачено.

За підсумками переговорів в Ер-Ріяді США і Україна домовилися припинити використання сили в Чорному морі. Однак у Кремлі заявили, що перемир'я в Чорному морі можливе лише після зняття санкцій з російських банків.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО