Голуб Владислав Володимирович
Досьє
Народився в місті Київ.
02. - 06. 2005 р. - Комітет Європейської Бізнес Асоціації зі сприяння Українському бізнесу в Європейському Союзі, м.Київ - координатор.
2005 - 2007 рр. - Апарат Верховної Ради України - помічник - консультант народного депутата України В. Бондаренка.
2007 - 2009 рр. - Представництво «Бейкер і Макензі - Сі-Ай-Ес Лімітед», м.Київ - юрисконсульт.
2009 - 2010 рр. - Апарат Верховної Ради України - помічник - консультант народного депутата України В. Бондаренка.
2010 - 2012 рр. - ТОВ «Авеллум Партнерс», м.Київ - юрисконсульт.
03. - 07.2012 р. - Апарат Верховної Ради України - помічник - консультант народного депутата України В. Бондаренка.
2012 - 2013 рр. - Апарат Верховної Ради України - помічник - консультант народного депутата України В. Бондаренка.
2013 - 2014 рр. - ПАТ «Нерухомість столиці», м.Київ - радник голови наглядової ради.
18.04. - 27.11.2014 р. - Київська міськадержавна адміністрація - заступник голови.
2014 - 2019 рр. - народний депутат України VIII скликання.
Освіта
Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2004 р., міжнародні відносини.
Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2006 р., міжнародне право, юрист-міжнародник, перекладач з англійської та французької мов.
Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2007 р., магістр банківського та фінансового права.
Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2013 р., економіст.
Новини
Голуб виконав 60 відсотків обіцянок. До кінця депутатського терміну йому потрібно зайнятися розвитком футбольної інфраструктури округу, проголосувати за скасування депутатської недоторканності та законопроект про роботу ТСК.
Збільшення фінансування на лікування хворих українців за кордоном та ремонт сільських ФАПів обіцяли народні депутати, обрані в мажоритарних округах. Ми досліджували, які запевнення вони виконали.
Петренко, Голуб і Рудик увійшли до трійки найвідповідальніших мажортираників Черкаської області, а найменше обіцянок виконав Зубик.
Підбиваючи підсумки шостої сесії парламенту VIII скликання, «Слово і Діло» підготувало рейтинг найбільш відповідальних і безвідповідальних позафракційних нардепів.
Народний депутат Владислав Голуб написав, виходить із фракції БПП після «пакета з погрозами» від голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.
У Верховній Раді зареєстровано законопроект №5328 Про внесення змін до деяких законів України (щодо зняття заробітної плати з народного депутата за прогули і порушення Регламенту).
«Слово і Діло» проаналізувало виконання обіцянок народними депутатами України-членами міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти».
До річниці народження Тараса Шевченка Слово і Діло підготувало підбірку актуальних обіцянок українських політиків, що демонструє їхнє реальне ставлення до спадщини великого поета.
Єдиний у Черкаській області драматичний театр, що влітку постраждав від масштабної пожежі, так і залишився без даху, попри обіцянки можновладців та депутатів усіх рівнів.
«Слово і Діло» констатує: черкаські мажоритарники занадилися провалювати голосування з питань, які самі ж позначили як ключові у власних передвиборчих програмах.
Найвідповідальнішим народним депутатом серед черкаських мажоритарників став Владислав Голуб, а найбезвідповідальнішим – Володимир Зубик.
Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Черкаської області.
Як депутати оцінюють 100 днів роботи нової Верховної Ради
26 жовтня Черкащина вже втретє за останні 2 роки обиратиме народних депутатів на мажоритарних округах