Гриневич Лілія Михайлівна
У 2018 році 520 мільйонів гривень у державному бюджеті будуть виділені на підвищення кваліфікації вчителів.
Протягом року в Україні закрили 241 школу, всього ж за роки незалежності припинена діяльність близько 5 тисяч середніх навчальних закладів.
Міністерство фінансів планує в 2018 році зменшити кількість одержувачів стипендій до 25%, а до 2020 року - до 15%.
Керівництво МОН виступає за прив'язку обсягів фінансування вищих навчальних закладів з державного бюджету до якості наданої ними освіти.
Кабінет міністрів закладе в проект бюджету на наступний рік майже 1,9 млрд грн на реформу шкільної освіти.
У Міносвіти обіцяють доопрацювати програмне забезпечення електронної системи вступу до вищих навчальних закладів до наступного року.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич пояснила, чому в одну і ту ж студентську групу на державну форму навчання пройшли абітурієнти з нижчими балами.
Нацрада складається з Адміністративного та Наукового комітетів, кожен включає по 24 людини. Адміністративний комітет очолює міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
За даними Міністерства освіти і науки, відбулося зарахування до вищих навчальних закладів на місця бюджетного замовлення, майже 90% вступників зараховані.
Зарахування на бюджет має відбутися до 12:00 7 серпня, при цьому переведення на вільні місця держзамовлення відбувається до 18 серпня.
Міністерство освіти та науки запланувало у 2018 році провести експеримент зі вступу до вишів зі складання ЗНО з іноземних мов.
Цьогорічна вступна кампанія до вищих навчальних закладів відбулася у відведені терміни, але були проблеми із її проведенням.
МОН пропонує зобов'язати шкільні благодійні фонди, куди батьки учнів здають гроші на ремонт, звітувати про витрачені кошти.
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що вчителям підвищили зарплату. Також вона розповіла про реформу середньої школи.
Очевидно, що зараз нам це не по кишені. Це означає, що реформа освіти буде пролонгована, і це не дуже добре, сказав Гройсман.
Три нових обіцянки урядовців зафіксували аналітики порталу «Слово і Діло» в період з 28 червня до 2 липня. При цьому за цей час міністри виконали одну свою обіцянку, а ще одну – провалили.
У цьому році також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вищих навчальних закладів, де 1 - найвища пріоритетність.
Встановлено галузевий коефіцієнт в розмірі 1,03 для вступників на інженерно-технічні спеціальності і природничо-математичні спеціальності, які потребують підтримки.
Наказ Міністерства освіти і науки України про мінімальний прохідний бар'єр в 150 балів з кожного предмета зовнішнього незалежного оцінювання для вступників на медичні спеціальності скасують.
В уряді планують створити спеціальну робочу групу і пілотувати програми у 100 школах вже 2017/2018 навчального року.