Різаненко Павло Олександрович
Досьє
Народився в селі Красилівка, Броварський район, Київська область.
1996 - 1999 рр. - Український підрозділ міжнародної компанії, що займається аудитом "Ернст енд Янг" - аудитор, старший аудитор;
1999 - 2005 рр. - Інвестиційна компанія "Трійка Діалог", м. Москва - консультант, директор управління інвестиційно-банківської діяльності;
2005 - 2007 рр. - Інвестиційна компанія "Ренесанс Капітал", РФ - директор управління інвестиційно-банківської діяльності, відповідальний за гірничо-металургійний сектор;
2005 - 2006 рр. - Компанія ВАТ "Корпорація" ВСМПО-Авісма ", РФ - член ради директорів;
2010 - 2012 рр. - Броварська міська рада - депутат;
З 11.2011 р. - ГО "Прозоре суспільство", м. Бровари - голова;
З 2012 р. - Київська обласна громадська організація "Громадський захист Київщини" - голова;
2012 - 2014 рр. - Верховна Рада України - народний депутат VIІ скликання;
2014 - 2019 рр. - Верховна Рада України - народний депутат VIII скликання.
Освіта
Київський торгово-економічний інститут, 1994 р., зовнішньоекономічна діяльність підприємств;
Грейсленд Коледж (Graceland College, США), 1996 р., бізнес адміністрування, економіка, математика.
Новини
Столичний райсуд вирішив скасувати постанову Національного бюро про закриття справи про брехню в декларації члена Верховної Ради.
Нардеп Павло Різаненко дав тільки вісім обіцянок, з них виконав три, решта все ще в процесі.
Представник члена Верховної Ради від пропрезидентської фракції хотів зобов'язати Національне бюро закрити справу або повідомити про підозру.
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №6141 щодо сприяння залученню іноземних інвестицій. За проголосували 244 народних депутата.
Слідчі Антикорупційного бюро вважають, що член парламенту від пропрезидентської фракції недостовірно заповнив декларацію.
Народний депутат від Блоку Петра Порошенка першим серед десятків колег узявся реалізовувати обіцянку про впровадження народної законодавчої ініціативи.
Для ефективної боротьби з корупцією серед вищих посадових осіб України необхідно посилити інституційні можливості НАБУ.
«Слово і Діло» проаналізувало виконання обіцянок народними депутатами України-членами міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти».
Шестеро депутатів від Блоку Петра Порошенка поплатилися за скопійовані програми 10 невиконаними обіцянками.
«Блок Петра Порошенка» в парламенті вимагатиме від голови уряду Арсенія Яценюка звіту за результатами роботи Кабінету міністрів за 1,5 року.
«Слово і Діло» вирішило скласти рейтинг найбільш безвідповідальних депутатів і показати, як вони дотримують свого слова перед виборцями.
Лідери фракцій у Верховній Раді VII скликання ухвалили рішення не відкривати пропорційні виборчі списки на дострокових парламентських виборах 2014 року