Саєнко Олександр Сергійович
Досьє
Народився в місті Києві.
11.2003 р. - 07.2004 р. - Шевченківська районна державна адміністрація м.Києва - провідний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення.
07.2004 р. - 03.2005 р. - Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції - провідний спеціаліст управління правового забезпечення бюджетної політики.
03. - 12.2005 р. - Головне управління державної служби України - головний консультант відділу юридичного забезпечення та нормопроектування, начальник відділу міжнародного співробітництва Центру сприяння інституційному розвитку державної служби.
02. - 04.2006 р. - Державна податкова адміністрація в Київській області - старший державний податковий інспектор організаційно-розпорядчого управління.
04.- 09.2006 р. - Головне управління державної служби України - начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва управління стратегічного розвитку та ефективності державної служби.
10. - 11.2006 р. - Головне управління державної служби України - начальник відділу міжнародного співробітництва Центру сприяння інституційному розвитку державної служби.
11.2006 р. - 11.2009 р. - аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України.
2009 – 2011 рр. - Школа вищого корпусу державної служби, м.Київ - перший заступник директора, директор.
2011 - 2013 рр. - Міжнародний благодійний фонд «Фонд економічних реформ в Україні», м.Київ - консультант з економічних питань.
10. - 12.2013 р. - Благодійний фонд «Фонд економічних та соціальних реформ в Україні» - консультант з економічних питань.
01. - 03.2015 р. - Апарат Верховної Ради України - помічник-консультант народного депутата України Гройсмана В. Б.
03.2015 - 04.2016 pр. - очільник Секретаріату голови Верховної Ради України.
14.04.2016 р. - 29.08.2019 р. - міністр Кабінету міністрів України.
Новини
Під час свого виступу прем'єр нагадав про свою роботу міським головою Вінниці й підкреслив, що створив власну команду, тому що не має наміру бути членом інших.
У середу, 29 травня, традиційного засідання Кабінету міністрів не буде. Міністри чекають рішення ВР щодо відставки.
Партія прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана «Українська стратегія» збереться на з'їзд наступного тижня.
Усі віце-прем'єри в грудні отримали близько 90 тисяч гривень премії. А зарплата прем'єра Гройсмана становила лише 37,5 тисяч гривень.
Парламентський комітет із питань бюджету рекомендував Верховній Раді підтримати законопроект про державний бюджет (№9000) в цілому.
Міністр КМУ Саєнко за два роки роботи не виконав і половини обіцянок. Найбільше його увага прикута до профільних тем.
В'ячеслав Кириленко заробив у липні 113,2 тисячі гривень. Зарплати інших віце-прем'єр-міністр виявилися набагато скромнішими.
Віце-прем'єр-міністри України заробили за червень більше, ніж глава уряду Володимир Гройсман.
Запустили інтерактивну карту забрудненості річок в Україні Чиста вода, яка створена на основі відкритих даних про якість поверхневих вод.
Кабінет міністрів України доручив провести аудит Антимонопольного комітету за фактами затримки процедур державних закупівель.
Більше за всіх заробив перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів – майже 44 тисячі гривень.
Уряд України проводить переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про принципи визначення формули ціни на газ для населення.
Зубко, Розенко, Кириленко, Климпуш-Цинцадзе, Кістіон і Кубів у квітні отримали від 24 до 35 тисяч гривень.
Зубко, Розенко, Кириленко, Климпуш-Цинцадзе, Кістіон та Кубів у березні отримали від 24 до 35 тисяч гривень.
Віце-прем'єр-міністри України минулого місяця заробили від 24 тисяч гривень до 35,5 тисяч гривень.
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко минулого місяця заробив більш ніж 57 тисяч гривень.
Скільки обіцянок встигли провалити міністри з початку року та які запевняння, пов’язані з грошима, виконали, читайте в дайджесті урядових обіцянок за січень 2018 року, що підготували аналітики «Слова і Діла».
У календарі обіцянок Слова і Діла серед 12 обіцянок політиків і чиновників саме запевнення Саєнка було першим. Наступна на черзі – лютнева обіцянка Ніни Южаніної, яка також може бути проваленою.
Слово і Діло уважно стежить за обіцянками політиків та чиновників. Про те, які обіцянки виконали урядовці за цей рік, ми вже писали. А от про те, що запланували на 2018 рік – розкажемо зараз.
Керувати пенітенціарними закладами невдовзі буде не Міністерство юстиції, а спеціально створена служба, каже міністр Кабміну Саєнко.