Сироїд Оксана Іванівна
Досьє
Народилась в с.Городище, Сокальський район, Львівська область.
1994 -1996 рр. - помічник голови Української республіканської партії.
03. - 12.1996 р. - помічник-консультант народного депутата України.
1997 - 1998 рр. - Апарат Міжвідомчої аналітично-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при Кабінеті Міністрів України - провідний спеціаліст.
1998 - 1999 рр. - Проект Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй «Підтримка економічних, соціальних та адміністративної реформи в Україні» при Секретаріаті Міжвідомчої ради з впровадження Програми економічних реформ в Україні - експерт з питань соціальної реформи.
1999 - 2000 рр. - проекту Міністерства міжнародного розвитку Великобританії «Підтримка структурних реформ в Україні» - координатор компоненту «Впровадження результатів функціонального обстеження в Міністерстві праці та соціальної політики в Україні».
10.2000 р. -07.2001 р. - Програма розвитку ООН «Підтримка економічних, соціальних та адміністративної реформи в Україні» - радник з юридичних питань.
07.2001 р. - 05.2002 р. - Міжвідомча аналітично-консультативна рада з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при Кабінеті Міністрів України - керівник апарату, секретар.
2002 - 2003 рр. - Юридична фірма «Gowling Lafleur Henderson LLP», м. Оттава, Канада - міжнародний інтерн.
З 09.2003 р. - приватний підприємець.
2004 - 2012 рр. - національний менеджер проектів Координатора проектів в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Керувала проектами у ділянці адміністративного права, адміністративної юстиції, юридичної освіти та освіти з прав людини.
З 09.2012 р. - Всеукраїнський благодійний фонд «Українська правнича фундація» - директор.
2014 - 2019 рр. - народний депутат України VIII скликання.
Освіта
Національний університет "Києво-Могилянська академія", 1997 р., політологія.
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2000 р., магістр права.
Оттавський університет (Канада), 2003 р., право, LL.M. (Master of Laws).
Новини
У середу, 27 листопада, Вищий антикорупційний суд проводить розгляд запобіжного заходу меру Львова Андрію Садовому.
Вищий антикорупційний суд почав розгляд запобіжного заходу меру Львова Андрію Садовому. Правоохоронці суттєво посилили охорону Вищого антикорсуду.
Таким чином, парламентарі пройшли більш ніж 43 відсотки від усіх поправок. Загалом, до Виборчого кодексу подали 4568 поправок.
Політична партія Самопоміч представила список кандидатів на позачергові вибори до Верховної ради, які відбудуться 21 липня 2019 року.
У Шевченківському районному суді Києва 22 травня відбудеться судове засідання за позовом екс-міністра транспорту Євгена Червоненка проти віце-спікера Оксани Сыроид.
Фракція Самопоміч не має наміру брати участь у формуванні нової коаліції у Верховній Раді.
За словами віце-спікера, якщо парламент ухвалює рішення, отже, він має працювати, якщо ж парламент не здатний ухвалювати рішення, то тоді є підстави призначати дострокові вибори.
Самопоміч підготувала законопроект Про президента України, який передбачає позбавлення глави держави повноважень, не прописаних у Конституції.
Заступник голови ВР Оксана Сироїд анонсувала внесення закону щодо механізм імпічменту президенту на розгляд парламенту.
НАЗК направило до суду 11 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами декларування недостовірної інформації.
Оксана Сироїд виконала 48 відсотків обіцянок. Вона запевнила, що Самопоміч оскаржить у суді рішення Київради про виділення Марченку земельних ділянок у столиці.
У Варшаві у вівторок, 12 червня, стартує Х засідання Парламентської асамблеї України й Польщі.
Нардеп провалила обіцянку про те, що Самопоміч підготує новий закон про парламент, щоб він міг здійснювати свої функції та вимагати відповідальності уряду.
На думку заступниці спікера, депутати мають бути обмежені в можливості проносити зброю до адмінбудівель, які перебувають під державною охороною.
Протягом місяця в Раді були зареєстовані майже сто законопроектів. Хто з політиків став лідером у законотворчій діяльності, вивчали аналітики Слова і Дела.
Слово і Діло аналізувало, для чого в Україні створюється антикорупційний суд і хто підтримує його появу.
Верховна Рада відкликала законопроект №6011 про антикорупційні суди. За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів.
Оксана Сироїд закликала президента звільнити генерального прокурора України Юрія Луценка, оскільки він порушив усі принципи судочинства й принизив народного депутата.
Профільний комітет парламенту розвернув закон про продовження особливого статусу Донбасу на рік.
На сайті Верховної Ради зареєстрували президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу.