Ситник Артем Сергійович
Директор Національного антикорупційного бюро УкраїниВ українських судах відбувається повний саботаж справ, котрі були передані Національним антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.
Ситник заявив, що антикорупційне бюро зазнає тиску через розслідування схеми «Роттердам+».
Зарплата директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника за липень склала 136 875 грн.
Голова НАБУ Артем Ситник переконаний, що щонайменше три гучних справи гальмуються у судах.
Ситник вважає, що Антикорупційний суд необхідно створити на законодавчому рівні вже восени.
В Одесі відкрився офіс Національного антикорупційного бюро України, однак наразі керівника цього відділення обрати не вдалося.
Слідчі НАБУ завершили слідство у справі щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та вручили йому остаточну підозру.
Політичний експерт оцінив шанси на обрання незалежного аудитора НАБУ та пояснив, чому не варто перебільшувати його значення.
Слідство у справі про хабар від компанії-постачальника обладнання для атомних електростанцій Skoda JS триває від грудня 2015 року. А досудове слідство щодо розтрати коштів СхідГЗК – з лютого 2016-го.
Політичний експерт оцінив боротьбу з корупцією в Україні та діяльність НАБУ в розслідуванні антикорупційних справ.
САП вирішує питання про порушення кримінального провадження проти Артема Ситника за розголошення державної таємниці.
Дисциплінарна комісія Національного антикорупційного бюро рекомендувала звільнити співробітника бюро, який потрапив у ДТП.
У Національному антикорупційному бюро України розповіли про затримання співробітника суду, який за гроші поширював рішення судів.
Зокрема, за словами глави НАБУ, судді іноді бояться розглядати подібні справи, затягують їх, а політики, своєю чергою, відкрито чинять тиск на суд.
Глава НАБУ Артем Ситник закликав відкривати факультети підготовки детективів і міняти навчальні програми вузів.
Незабаром Рада може внести законодавчі зміни, які перетворять роботу НАБУ на формальність, і розслідуванням гучних корупційних справ знову будуть займатися поліція, прокуратура й СБУ. Як і чому це відбувається, розповідає журналіст Ольга Василевська-Смаглюк.
У ГПУ спростували слова директора НАБУ стосовно відкриття кримінальних проваджень щодо в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.
У НАБУ планується створити спеціальний підрозділ детективів, які будуть розслідувати корупцію у сфері охорони здоров'я.
У Національному антикорупційному бюро України розповіли про п'ять підозрюваних у справі СхідГЗК про закупівлю уранового концентрату за завищеними цінами.
У Національному антикорупційному бюро України розповіли про декілька справ, які стосуються корупції на Одеському припортовому заводі.