Третьякова Галина Миколаївна
Народний депутат України«Слово і діло» представляє щоденний подкаст «Словом». Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, але й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.
Станом на сьогодні ведуться дискусії про розмір прожиткового мінімуму і про те, як і від якого рівня заробітної плати його потрібно рахувати
Комітет ВР рекомендує ухвалити в цілому проєкт постанови 4243 щодо запровадження електронного реєстру листків непрацездатності
Нардепка Галина Третьякова заявила, що в сім'ях, які отримують державну допомогу, народжуються діти низької якості.
З березня українці, які втратили роботу, будуть отримувати від держави допомогу в розмірі 1800 гривень.
Кабінет міністрів запропонував зробити першочерговим обслуговування на будь-яких касах людей з інвалідністю.
Очільниця комітету Верховної ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова розповіла, що тричі у 2020 році пенсія буде проіндексована.
Підвищення пенсійного віку в Україну є неминучим. Про це заявила голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова.
Підвищення пенсійного віку в Україні не є питанням завтрашнього дня, проте воно неминуче. Про це заявила глава комітету ВР з питань соціальної політики Галина Третьякова.
Комітет з питань соцполітики і захисту прав ветеранів рекомендував Раді відхилити законопроект про пенсійний вік жінок.
Підвищення пенсій буде, в березні ми будемо індексувати. В тому числі, підвищення пенсій буде відбуватися за рахунок зростання прожиткового мінімуму — Третьякова.
На додаткове зростання пенсій з 1 липня можуть розраховувати чоловіки-пенсіонери, які мають понад 35 років стажу, та жінки-пенсіонерки зі стажем понад 30 років. Про пенсійні виплати поговорили з експертами.
З 1 січня 2019 року в Україні запровадять другий рівень пенсійного забезпечення. Тим часом Світовий банк радить не квапитися з накопичувальними пенсіями. Чому – міркували експерти.
Пенсійний фонд почав виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям із 1 квітня. Про особливості перерахунку розповіли експерти.
Другий рівень пенсійної реформи передбачає створення особистих накопичувальних рахунків для тих, хто на цей час буде молодшим за 35 років. Про нововведення та проблеми пенсійної реформи розповіли експерти.
В Україні нарешті розпочався давно обіцяний перший етап монетизації субсидій. Чи йтимуть гроші на руки та які недоліки системи субсидування, пояснили експерти.
В Україні розпочався перший етап монетизації субсидій. Чи створені стимули для економії енергоресурсів, розповіли експерти.
Окрім заробітних плат, також уряд пропонує осучаснити пенсійні виплати військовим наступного року. Про систему фінансування українських військовослужбовців міркували з експертами.
Міністр соцполітики визнав, що пенсійна реформа має недоліки, зокрема правила нарахування для всіх були однакові, тому надбавки у когось більші, а у частини людей – навпаки. Чи справедливе соцзабезпечення для населення, розбирались експерти.
В Україні підприємці беруть кредити під 25 відсотків річних. У США чи Німеччині пропонують ставку на рівні 2-4 відсотків. Що не так з українським бізнесом, розбиралися експерти.