Тимчук Дмитро Борисович
Командири бойовиків вжили екстрених заходів із протидії трансляції українського телебачення на окупованому Донбасі.
Керівництво ФСБ Росії ініціює питання зміщення ватажка самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Плотницького з посади глави «республіки».
ФСБ Росії на території, підконтрольній бойовикам, розпочала ліквідацію неугодних командирів та сепаратистів.
Між керівництвом «ДНР» і координаторами штабу фонду олігарха Ріната Ахметова «Допоможемо» виник конфлікт через відмову останніх від акредитації на тимчасово окупованій території.
У так званій Донецькій народній республіці поширюються чутки про припинення поставок озброєння з Російської Федерації.
Бойовики так званої «Луганської народної республіки» хочуть відібрати бізнес Сергія Курченка на території окупованої Луганщини.
Російські «куратори» віддали вказівку ватажкам самопроголошеної «ЛНР» проводити підготовку до місцевих виборів 21 лютого 2016.
Нардеп, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук заявив, що російські бойовики продовжують хаотичні обстріли українських позицій.
Група російських політтехнологів погодили з екс-нардепом від «ПР» Олександром Єфремовим єдину кандидатуру на посаду мера окупованого Стаханова.
У керівництві самопроголошеної «ДНР» обговорюється питання про можливість дозволу для олігарха Ріната Ахметова відновлення роботи підконтрольних йому підприємств.
У Горлівці Донецької області за спробу самовільної стрільби з артилерійської установки російськими військовими був розстріляний начальник одного з блок-постів з числа місцевих жителів.
Незважаючи на відносне затишшя у зоні проведення антитерористичної операції, бойовики не припиняєть переміщення своїх піхотних груп на ключових напрямках.
Російсько-терористичні війська, замість відводу важких озброєнь, навпаки, насичують передній край артилерією.
«Слово і Діло» вирішило показати, скільки ж російських найманців, військовослужбовців і російської військової техніки знаходиться на території Донбасу і як змінювалась їхня кількість за останні два місяці.
Військові експерти сходяться на думці, що поки що масованого наступу в зоні конфлікту на Донбасі очікувати не варто, адже все, що там відбувається – наразі лише перевірка на міцність українських військових.
Російське керівництво має намір створити за будь-яку ціну так звану «регулярну армію» на Донбасі з метою продовження збройного конфлікту в Україні.
З Росії в райони, контрольовані самопроголошеними «ДНР» і «ЛНР», ведеться переміщення сільськогосподарської техніки.
Поки «нормандська четвірка» обговорює вивід сил АТО з Широкиного, на Маріупольському напрямку концентрується все більша кількість бойовиків і важкої техніки.
Відведення важкої бронетехніки в Донбасі беззастережно зірване. Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на групу військових експертів «Інформаційний спротив».
Відкрите акціонерне товариство «Російські залізниці» перекинуло на територію так званих ДНР і ЛНР з початку лютого до травня 2015 року близько 80 реактивних систем залпового вогню.