Зубик Володимир Володимирович
Зубик не тримає гроші готівкою, отримує дохід від оренди нерухомості та задекларував тільки одну фірму.
Володимир Зубик виконав лише одне своє запевнення. Не впорався він, зокрема, з обіцянкою жорстко боротися з корупцією.
Збільшення фінансування на лікування хворих українців за кордоном та ремонт сільських ФАПів обіцяли народні депутати, обрані в мажоритарних округах. Ми досліджували, які запевнення вони виконали.
Петренко, Голуб і Рудик увійшли до трійки найвідповідальніших мажортираників Черкаської області, а найменше обіцянок виконав Зубик.
Народний депутат Володомр Зубик за рік отримав прибуток майже 5 мільйонів гривень. Йдеться про дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав.
«Слово і Діло» продовжує огляд найвідповідальніших і найбезвідповідальніших депутатів у комітетах Верховної Ради.
До річниці народження Тараса Шевченка Слово і Діло підготувало підбірку актуальних обіцянок українських політиків, що демонструє їхнє реальне ставлення до спадщини великого поета.
Нардеп Володимир Зубик за рік не зміг виконати передвиборчу обіцянку, а саме – внести проект закону про відкликання депутатів-мажоритарників.
«Слово і Діло» констатує: черкаські мажоритарники занадилися провалювати голосування з питань, які самі ж позначили як ключові у власних передвиборчих програмах.
Найвідповідальнішим народним депутатом серед черкаських мажоритарників став Владислав Голуб, а найбезвідповідальнішим – Володимир Зубик.
Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Черкаської області.
«Слово і Діло» вирішило розпочати серію публікацій, сформовану на основі аналізу податкових декларацій членів депутатських груп і фракцій нового парламенту
26 жовтня Черкащина вже втретє за останні 2 роки обиратиме народних депутатів на мажоритарних округах