Обіцянка політика
Дубневич пообіцяв зробити все, щоб винні в розстрілах і знущаннях на Майдані були покарані
Джерело
Результат
У квітні 2014 року було затримано командира роти "Беркуту" за підозрою в розстрілі демонстрантів. Раніше, 3 квітня, було затримано 12 бійців цього спецпідрозділу. У липні генпрокурор Віталій Ярема заявив, що щонайменше 21 "беркутівець" причетний до розстрілу мітингувальників, наразі встановлено особи трьох із них. Слідство триває.
Згідно листа Генеральної прокуратури в січні 2015 року, командира роти спеціального призначення ПМОП "Беркут" оголошено в розшук, два міліціонера роти арештовані. Також проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення причетності інших колишніх працівників ПМОП "Беркут".
Продовжується досудове розслідування за фактом незаконної протидії мирним протестним акціям в листопаді 2013 року – лютому 2014 року.
В липні 2015 року група народних депутатів внесли проект постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки фактів, викладених у Звіті Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи від 31 березня 2015 року, що свідчать про перешкоджання вищими посадовими особами об'єктивному та неупередженому розслідуванню злочинів, які були вчинені проти життя, здоров'я та особистої недоторканості людини під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року" № 2058а.
У вересні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що за злочини проти учасників Майдану вже покарали понад 120 людей.
В квітні 2017 року кореспондент "112 Україна" повідомив, що Святошинський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою для п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", які підозрюються у масових розстрілах на Євромайдані. Святошинський суд Києва розглядає справу щодо п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Павла Аброськіна і Сергія Зінченка, яких звинувачують у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській в Києві 20 лютого 2014 р. Наступне засідання у справі призначено на 16 травня.
В лютому 2018-го президент Петро Порошенко заявив, що буде особисто брати участь в судовому процесі по розслідуванню злочинів під час Революції гідності 2014 року.
Печерський райсуд Києва надав Генпрокуратурі дозвіл на заочне розслідування стосовно колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Віктора Ратушняка.
Обіцянка отримує статус "не виконано", оскільки більшість винних в розстрілах і знущаннях на Майдані не були покарані. Зокрема, це стосується низки тодішніх посадових осіб, які переховується в інших країнам. Окрім цього, "Слово і Діло" розцінює обіцянку як популістичну, та таку реалізація якої взагалі не відноситься до компетенції народного депутата України.