Обіцянка політика
Галасюк заявив, що будуть створюватися стимули для розміщення деревообробних виробництв на території України
Джерело
Результат
9 квітня 2015 року парламент ухвалив законопроект №1362 «Про внесення змін до Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» (щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді)». Він встановлює мораторій на вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів в необробленому вигляді терміном на 10 років. Як йдеться в пояснювальній записці, така заборона направить сировину на підприємства України, створюючи нові робочі місця та забезпечуючи значне наповнення бюджету держави. 17 народних депутатів від «радикальної» фракції підтримали зазначене рішення.
19 травня 2015 року Верховна Рада прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва)» №2617, проект закону «Про внесення змін до розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України (щодо особливостей оподаткування ввізним митом деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва)» №2618, одним з ініціаторів якого був народний депутат Віктор Галасюк.
Станом на 16 лютого 2018 року законопроекти №2617 та №2618 очікують розгляду у другому читанні.
Повідомляєтся про значний ріст деровоообробної промисловості, котрий пов'язується, зокрема з введенням мораторію на вивезення лісу-кругляку. 20 грудня 2017 року Віктор Галасюк заявив, що завдяки введенню мораторію було створено десятки нових підприємств та десятки тисяч нових робочих місць. Таким чином обіцянка депутата отримує статус "виконано"