Обіцянка політика
Осуховський пообіцяв домогтись проведення люстрації
Джерело
Результат
5 листопада 2015 року голова МВС Арсен Аваков повідомив, що в Україні розпочався процес переатестації співробітників міліції, які бажають працювати в новоствореній Національній поліції. Процес реорганізації відбувається на основі ЗУ «Про Національну поліцію», який був ухвалений ВР 2 липня 2015 року.
25 листопада 2015 року Президент України ініціював проект закону №3524 «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», який був направлений на розгляд до Конституційного Суду України 22 грудня. Законопроектом передбачається запровадження в Україні нового механізму функціонування суддівської системи, зокрема створюється більше умов для незалежного функціонування судової гілки влади.
17 грудня 2015 року заступник генерального прокурора України Віталій Касько повідомив, що у структуру місцевих прокуратур фактично не потрапили нові люди, хоч для відбору нових керівників і провели відкритий конкурс. Відповідно до даних Управління реформ та забезпечення якості роботи ГПУ, 71% новопризначених прокурорів становлять колишні керівники районних чи міських прокуратур, 13% - колишні перші заступники чи заступники, 16% - прокурори, які раніше не займали керівних посад.
31 грудня 2015 року ГО «Громадський люстраційний комітет» повідомила, що протягом 2015 року в Україні в рамках люстрації було звільнено 860 чиновників, 2557 осіб внесено до реєстру осіб, які підлягають люстрації за 9 місяців роботи. Головним органом, який вирішує питання проведення люстраційної перевірки чиновників в Україні, є відповідний департамент Міністерства юстицій Україні. Люстрація відбувається на основі ЗУ «Про очищення влади», ухваленного ВР 16 вересня 2014 року. Відповідно до згаданого закону, всі чинні чиновники, які підпадають під дію Закону, мають бути перевірені до кінця 2016 року.
Обіцянка в категорії "архівні обіцянки" доки не буде проведено комплексний та об'єктивний аналіз її виконання