Обіцянка політика
- Народний депутат України
- Член депутатської групи "ДОВІРА"
- Член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики
Горват сприятиме впровадженню державного квотування робочих місць для молоді на підприємствах та в установах
Джерело
Результат
У грудні 2014 року у Верховній Раді був зареєстрований «Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» (щодо працевлаштування молоді)» №1524. Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про зайнятість населення», відповідно до яких для працевлаштування молоді до 30 років підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 10 осіб встановлюється квота у розмірі 30 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.
У грудні 2015-го в Раді з'явився «Проект Закону про молодь» №3621. Законопроектом встановлюється, що політика працевлаштування та зайнятості молоді здійснюється органами державної влади та місцевого самоврядування в рамках цього Закону, Закону України «Про зайнятість населення», який регламентує стажування студентів із внесенням відповідного запису до трудової книжки, відносить молодь до категорій громадян із додатковими гарантіями у сприянні працевлаштуванню на підставі обов’язкової квоти для підприємств, установ та організацій, а також Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», відповідно до якого молоді особи мають право на забезпечення та соціальні послуги, сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце у разі їхньої реєстрації в установленому порядку як безробітних.
У липні 2017-го в парламенті було зареєстровано проект закону №6751 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді".
Станом на серпень 2019 року вищевказані законопроекти в Верховній Раді не розглядалися, були надані на заміну та повернуті на доопрацювання.
Сам же Роберт Горват поки що не ініціював відповідні законопроекти для реалізації власної обіцянки. Тому обіцянка отримує статус "не виконано".