Обіцянка політика
Перевірки автокооперативів Києва прокуратурою з 30 квітня 2012 року будуть припинені
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зазначив, що головним завданням влади є прийняття системних рішень. І перш за все, легалізація та впорядкування роботи як автокооперативів, так і всіх парковок та стоянок міста.
«Київська влада працює у тісному контакті з ініціативною групою голів автокооперативів столиці, – заявив Олександр Попов. – І ми захистимо інтереси сотень тисяч учасників автокооперативів – перевірки прокуратури будуть припинені. До 30 квітня служби КМДА спільно з ініціативною групою підготують проект рішення щодо врегулювання правового статусу автокооперативів столиці, а також щодо їх захисту від претензій різних контролюючих органів».
Виконано
Сказано 4 квітня 2012 р.
Джерело

Результат
25 травня 2012 року прокуратура припинила перевірки автокооперативів та стоянок Києва після відповідного звернення голови КМДА Олександра Попова.