Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Петро Порошенко внесе до парламенту законопроект про зміни в публічні закупівлі як невідкладний після розгляду всіх пропозицій наступного пленарного тижня. Зміни оцінили експерти.
Посол США в Україні Марі Йованович закликала реформувати НАЗК. Як працює антикорупційний орган та чи можлива зміна його керівництва, розбирались експерти.
Зрив спецоперації НАБУ, конфлікт із СБУ та ГПУ, звільнення Соболєва та документ про звільнення голів НАБУ та САП. Це не весь перелік подій останніх тижнів довкола антикорупційних органів, але діями влади Захід уже незадоволений. Що ж відбувається, оцінили експерти.
Після ситуації із закриттям детектива НАБУ вдома в голови НАЗК на адресу Наталії Корчак лунають нові звинувачення у фальсифікації декларацій. Чи будуть наслідки та наскільки ймовірною є її відставка, розповіли експерти.
Влада в Україні наскрізь просякнута корупцією. Останнє жовтневе дослідження The New York Times зробило саме такі висновки. Чому Україна ніяк не зробить крок уперед? Розбиралися експерти.
НАБУ відкрило справу щодо корупційних діянь нардепа Сергія Льовочкіна. В ситуації розбиралися експерти.
Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» пояснив, із чим пов’язана активізація діяльності Генпрокуратури та навіщо це потрібно АП.
Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» оцінив ситуацію з розглядом регламентним комітетом подань на депутатів щодо позбавлення недоторканності.
Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» оцінив наміри САП розкрити таємницю слідства та надати матеріали для зняття недоторканості з п'яти нардепів.
Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» оцінив ситуацію з перевіркою дкларацій та пояснив, чому гальмується процес.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок