Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Народні депутати вчергове актуалізували питання легалізації цивільної зброї. Чи вдасться цього разу унормувати таку непросту для суспільства сферу ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.
Новий етап посилення карантинних обмежень зумовить тектонічні зміни у державі. Якими можуть бути основні політичні та економічні наслідки виходу із другого локдауну – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Не гірше, ніж у 2020-му році – таким гаслом керувалися в уряді під час підготовки нового проєкту держбюджету до другого читання. Наскільки реалістичними є закладені показники на 2021-й рік – аналізував Олександр Радчук.
Схоже, українцям доведеться вдруге за рік піти на жорсткий локдаун. Чи витримає економіка і які компенсаторні механізми будуть найбільш дієвими – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Напередодні Дня Свободи та Гідності чимало українців запитують у себе про спроможності революційних перетворень у державі. За яких умов чекати нових Майданів – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Із обранням нового президента Молдови, Україна може сподіватися на відновлення двосторонніх стосунків. Чи варто сподіватися на швидкі зміни – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Інвестиції, реінтеграція й повернення окупованих територій, чи загроза українській державності? Що дає Україні ідея вільних економічних зон аналізував політолог Олександр Радчук.
Позитив обрання президентом США Джо Байдена для України в тому, що співпраця між двома державами однозначно пожвавиться. Наскільки вона буде успішною – прогнозував політолог Олександр Радчук.
В чому особливості перемоги на мерських виборах в один тур – проаналізував політолог Олександр Радчук.
Рішення Конституційного суду неочікувано спричинило нову політичну кризу. Який шлях доцільно обрати та якими можуть бути варіанти виходу зі складної ситуації – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні