Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
У Нацбанку кажуть, що Україна виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ), крім ціни на газ. Як вийти із ситуації та чи готуватися до дефолту без траншу МВФ, міркували експерти.
Нова стартова ціна ПАТ Одеський припортовий завод при приватизації складе 54 мільйони доларів. Наразі вирішили, що ОПЗ буде приватизований із залученням радника. Продаж підприємства оцінили експерти.
Всесвітній банк заявив про необхідність скасування мораторію на продаж землі. Без цього Україна може забути про кредити та приватних іноземних інвестиціях. Про труднощі співпраці розповіли експерти.
ЗМІ повідомили, що Україна провалила нові переговори з МВФ та Венеційською комісією. Пізніше інформацію в МВФ спростували. Якими будуть наслідки, якщо сторони не дійдуть згоди?
Україна може отримати черговий транш кредиту МВФ у розмірі двох мільярдів доларів уже в травні-червні цього року. Перспективи надання допомоги оцінили експерти.
Обсяг перерахувань додому з Польщі українських робітників зріс у 2017 році майже в півтора раза. Який вплив мають заробітчани на українську економіку, розбирались експерти.
У березні 2014 року ухвалили історичне для країни рішення. Україна підписала політичну частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Експерти підбили підсумки.
У лютому 2018 року споживча інфляція незначно сповільнилася в річному вимірі. Про показники інфляції, курс та ціни розповіли експерти.
У ВР чекають на звіт Валерії Гонтаревої, яку на посаді голови Національного банку має замінити Яків Смолій. Про головні завдання нового керівництва НБУ розповіли експерти.
З травня минулого року Валерія Гонтарева у відпустці. Через декілька місяців виповниться рівно рік такої відпустки. Про затяжне звільнення та призначення нового керівництва НБУ розповіли експерти.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто