Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
До 8 січня, коли розпочнеться жорсткий локдаун, ще є час, але продавці непродовольчої групи товарів досі не розуміють, що саме не можна буде продавати.
Підвищення прожиткового мінімуму – мінімальне, однак забезпечити більші надбавки зараз неможливо, вважає експерт.
У період знижок українці не витрачатимуть більше, оскільки впала купівельна спроможність й більшість покупок здійснюється через інтернет, вважає експерт.
Перехід на накопичувальну пенсійну систему буде супроводжуватися тим, що державні й приватні фонди деякий час працюватимуть одночасно, вважає експерт.
Програми з підтримки бізнесу не наповнені реальними грошима, тому єдиний вихід – не забороняти працювати, вважає експерт.
Поліпшити ситуацію із доходами українців можливо через програми кредитування бізнесу, вважає експерт.
Локомотивами зниження рівня безробіття в умовах економічної кризи стане аграрна сфера та виробництво, вважає експерт.
Рішення сума, яку повинна сплатити фінансова установа, стане відчутним навантаженням навіть на найбільший банк країни, вважає експерт.
Рівень безробіття бути збільшуватися й основним фактором є послаблення бізнесу під час продовження карантинних обмежень, вважає експерт.
Індексація пенсій повинна відбуватися для всіх категорій та бути не нижче рівня інфляції, вважає експерт.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну