Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Президент України говорить, що за 5 років Україна майже на третину скоротила споживання газу. Чи вплине це комунальні рахунки, міркували експерти.
Міністерство енергетики і вугільної промисловості ініціює збільшення норм споживання газу для споживачів без лічильників. Більше знають експерти.
Компанія Нафтогаз стверджує, що кияни сидять без гарячої води не з їхньої провини. Тим часом Київтеплоенерго подало до суду на Нафтогаз. Розбирались експерти.
Майже два роки минуло з моменту ухвалення закону «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку». Як проходить запровадження ОСББ, розповіли експерти.
Павло Розенко закликав переглянути нові правила нарахування субсидій, ухвалені наприкінці квітня. В чому недоліки, розповіли експерти.
У Київгазі повідомили, що через заборгованість Киъвенерго, яка наразі перевищує 200 мільйонів гривень, кияни можуть залишитися без гарячої води. Чи мають право відключити воду населенню в компанії, розбирались експерти.
За даними Держстату, економічні зв’язки з РФ не розірвані. Та й у ДФС підтверджують торгівлю з країною-агресором. Зокрема, йдеться про нафтопродукти. Детальніше про ситуацію міркували експерти.
Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє президенту Петру Порошенку одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Чи були інші варіанти, розбирались експерти.
Президент підписав закон про реформу ЖКГ, який раніше був ухвалений у другому читанні. Що потрібно знати споживачам, у чому суть змін та основна проблема, розбирались експерти.
Якість надання комунальних послуг не завжди відповідає їхній ціновій політиці, що встановлена за їх отримання. Тому питання реформування сектору ЖКГ існує давно. Наразі у ВР розглядають відповідний законопроект. Що зміниться для споживачів, міркували експерти.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід