«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Політичний аналітик поділився міркуваннями щодо майбутніх переговорів керівництва РФ і Туреччини.
Політичний аналітик поділився міркуваннями щодо завершення засідання РФ-НАТО, на якому, за словами генсека Альянсу, не вдалося досягти домовленостей із Росією.
Експерт проаналізував заяву, що під час візиту до РФ Джон Керрі може запропонувати Путіну створити об'єднану групу для операції в Сирії, та припустив, чого варто чекати від переговорів Україні.
Політолог поділився міркуваннями щодо ситуації, яка склалася на міжнародному рівні, та ймовірності співпраці РФ та Британії після Brexit.
Політичний аналітик проаналізував заяву президента РФ Володимира Путіна про підготовку нової концепції зовнішньої політики.
Політичний аналітик проаналізував дві позиції РФ, яка, з одного боку, дозволила місії ОБСЄ мати стрілецьку зброю, але з іншого – не пустили ОБСЄ на кордон.
Політичний аналітик поділився міркуваннями щодо даних Дмитра Тимчука, згідно з якими серед бойовиків поширюються чутки про домовленість Києва та Москви про амністію.
Політичний аналітик прокоментував заяву МЗС РФ про те, що Росія не визнаватиме «Л/ДНР», та інформацію Дмитра Тимчука про те, що така позиція Кремля викликала паніку у бойовиків.
Політичний аналітик проаналізував заяву президента РФ про необхідність приступити до створення на великому просторі від Атлантики до Тихого океану зони економічного та гуманітарного співробітництва.
Політичний аналітик проаналізував переговори «нормандської четвірки» та можливе зняття санкцій із РФ.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні