Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Традиційний огляд головних новин минулої тижні від журналіста, блогера Віктора Трегубова: про створення нової правої партії Білецьким, передачу військової техніки армії та перемозі української делегації в ПАРЄ.
Найменше хотілося б, щоб цей день став черговим 23 лютого. Чи то професійним святом військових, чи то взагалі датою, коли всі дівчатка вітають всіх хлопчиків.
Традиційний огляд головних новин минулого тижня від журналіста, блогера Віктора Трегубова: про розповіді беркутівця щодо подій на Майдані, українського арештованого журналіста та мораторій на продаж землі.
Перш ніж вдаватися до радикальних кроків на кшталт введення візового режиму чи розриву дипвідносин з РФ, перейменування АТО на війну або мораторію на російську культуру, потрібно усвідомити наслідки таких рішень, вважає журналіст і блогер Віктор Трегубов.
Традиційний огляд головних новин тижня, що минає, від журналіста, блогера Віктора Трегубова: про демобілізацію, звільнення суддів, котрі порушили присягу під час Євромайдану, звіту щодо малайзійському Боїнга і багато іншого.
Знищення гуманітарного конвою в Сирії, обстріли лікарні в Алеппо, а також доповідь слідчої групи по Boeing MH17 зробили Росію головним лиходієм.
Загибель Таранова, нелегітимність Держдуми РФ, вбивства Жиліна та двох поліцейських – журналіст Віктор Трегубов підсумував головні події тижня, що минає.
Низька явка виборців на виборах до Держдуми РФ у Криму й невизнання результатів голосування світовими лідерами показали, що Москві ще рано називати півострів своїм.
Досягнення «Укроборонпрому», транш МВФ, зниження ставки та держбюджет на 2017 рік – журналіст Віктор Трегубов підсумував головні події тижня, що минає.
Інформаційна війна та війна реальна. Тарифні бомби й газові російські утиски. Досягнення та проблеми України. Політики-патріоти й українофоби. Незалежний погляд на українські реалії.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну