Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
На місцях утворилися «регіональні бульбашки» через посилення еліт, але про реванш проросійських сил говорити не можна, вважає експерт.
Питання повернення Україні контролю над кордоном може стати предметом консультацій під час відеоконференції глав МЗС нормандської четвірки.
Конституційний суд розглядає конституційність закону про люстрацію – якщо його визнають незаконним, до влади зможуть повернутися всі чиновники часів Януковича. Під будівлею суду влаштували акцію протесту.
Москва не поверне Крим навіть за 15 років, а Київ не піде на компроміс заради Донбасу, вважає екс-посол США в Україні Джон Гербст.
Лефортовський суд Москви продовжив до 24 квітня термін арешту всім українським морякам, яких незаконно затримали в Керченській протоці.
В Європарламенті закликали українську владу якомога швидше ухвалити Виборчий кодекс. Про перспективи змінити виборчу систему поговорили з експертами.
Президент України сподівається, що турецький лідер Реджеп Ердоган допоможе вплинути на Росію для звільнення українських політв'язнів.
Спікер ВР заявив, що розглянути законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні планують 24 травня. Перспективи ухвалення оцінили експерти.
Про внесення правок до Конституції щодо перейменування та визнання автономії Криму говорять уже не один рік, але поки питання не вирішене. Чому та для чого це потрібно, міркували експерти.
Генпрокурор заявив, що в Україні почнуться судові процеси над членами організованого злочинного угруповання Януковича – Азаровим, Арбузовим, Клименком, Захарченком, Якименком. Перспективи оцінили експерти.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні