«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Що відбувається з ринком нерухомості у Києві та як змінювалась ситуація від початку війни, читайте у матеріалі Слово і діло.
Ангела Меркель не впоралася з лідерською роллю старшої у кімнаті, не зумівши розкусити російського президента та його агресивні наміри.
Чому в Україні реєструють меншу кількість безробітних та яка ситуація буде після війни, читайте у матеріалі Слово і діло.
Спроба організувати поїзду Марини Овсяннікової до Києва справила глибоко враження на суспільство. Питання, наскільки щире каяття, якщо його перетворюють на атракціон і влаштовують тури для зняття піар-вершків із набутої популярності.
Які побоювання виникають щодо мультипредметного тесту та у чому його переваги, читайте у матеріалі Слово і діло.
Вторгнення росії в Україну поклало край епосі гібридності. Росія, нарешті, показала своє справжнє обличчя - немов дзеркало очистилося від багаторічної павутини і пилу, і власний образ, якому, через каламутність зображення, приписувалися відносні переваги, обернувся моторошною пикою.
Які обіцянки Володимир Зеленський дав протягом третього місяця повномасштабної війни з росією – у матеріалі Слово і діло.
НБУ скасував обмеження на встановлення курсу в банках для готівкової валюти. Слово і діло розбиралось, якими можуть бути ризики для економіки.
Хвороба передається тактильним і повітряно-крапельним шляхом, але переважно - при тісному контакті із зараженим протягом певного часу
Усі, хто бореться з путіним та його режимом, усі, хто виступає на боці України, мають не вимагати припинення війни, а вступати у війну, у будь-яких можливих формах, щоб завдати путінській росії розгромної поразки.
За три місяці війни у росії не трапилося жодних змін. Тобто плани вторгнення коригувалися, на цвинтарях з'явилося багато свіжих могил, але країна, як і раніше, живе так, ніби нічого не сталося.
Дії Володимира Путіна призводять до провалів російської армії в Україні. Чому – в авторській колонці Дениса Поповича.
Чому досі спостерігається дефіцит бензину та коли зможуть вирішити проблему, читайте в матеріалі Слово і діло.
10 травня помер перший президент Леонід Кравчук. У колонці Леоніда Швеця – чим Кравчук запам'ятався Україні та як його сприймали у суспільстві.
Закон про ленд-ліз для України усуне бюрократичні перешкоди на шляху постачання військової допомоги. Докладніше – у матеріалі Слово і діло.
Ні в кого немає сумнівів, що путін здатний багато на що. Але ж не менше доказів, що зіткнення зі справжнім опором непереможний упир не витримує.
Чи можуть в росії оголосити про мобілізацію на 9 травня та якими можуть бути наслідки, читайте у матеріалі «Слово і діло».
Проросійського блогера Анатолія Шарія затримали. Слово і діло розбиралось, яка процедура чекає на нього далі та чи є можливість екстрадиції.
Порівняння володимира путіна з Адольфом Гітлером напрошується само собою. Але путін відрізняється від фюрера не лише тим, що може загробити планету.
Як нині проходить мобілізація, чи передбачається нова хвиля та чи можуть непідготовлених відправити на передову, читайте у матеріалі «Слово і діло».
Якби вся ця рішучість Заходу вкластися в українську перемогу проявилася кілька місяців тому, справи були б інакші, безліч людських життів було б збережено, кількість руйнувань була б значно меншою.
Яку грошову допомогу може отримати родина загиблого українського військовослужбовця, читайте на «Слово і діло».
Володимир Зеленський протягом другого місяця війни багато обіцяв щодо притягнення воєнних злочинців до відповідальності та відновлення зруйнованих міст. Докладніше – у матеріалі Слово і діло.
Після закінчення війни доведеться на зовсім нових принципах відбудовувати всю Україну, а тому політику, якою належить керувати цими процесами, перебудовувати треба буде насамперед.
Масова мобілізація означатиме визнання війни війною, а недопущення війни – це один із наріжних каменів кремлівської пропаганди. Адже зараз в Україні російські війська проводять як би антивоєнну спецоперацію.
У Росії після розпаду СРСР так і не відбулася фактична зміна еліт. У цьому сенсі зараз триває війна України з Радянським Союзом, який намагається помститися.
Втрата росіянами крейсера Москва – перша у світі з 1982 року втрата корабля першого класу у бойових умовах. Антон Корж аналізує, чому сталося неможливе і як слід розцінювати загибель флагманського корабля противника.
Леонід Швець переповідає історію раптової музичної німоти скрипаля Ігоря Чернявського, який під час вторгнення росії був під обстрілами у Харкові і тривалий час не брав до рук скрипку.
Що означатиме дефолт для росії та чи вплине він на пересічних росіян, читайте у матеріалі Слово і діло.
Депутат російської держдуми Шеремет запропонував приєднати до Росії частину території України.