Організатори показали, що когось вони можуть привести, але це несуттєво. Очевидно, що без підтримки киян ні на що розраховувати не варто.
Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів політолог Олексій Голобуцький, оцінюючи організацію маршу за імпічмент президента та ймовірну депортацію Міхеіла Саакашвілі.
«З одного боку, ймовірність депортації Саакашвілі зростає, але з іншого – ситуація неоднозначна. Можливо, владі навіть краще його не чіпати, нехай збирає свої мітинги й продовжує свою діяльність. У цьому все одно нічого страшного немає. З технологічної точки зору, є гучні гасла, але й вони вже безглузді. Це правильно для самих активістів, але особливо це не працює», – зазначив політолог.
Він підкреслив, що можна діяти за законом, але Саакашвілі – людина з іменем.
«Тобто буде багато шуму, й у такому разі до цього потрібно готуватися, тому що в результаті може бути багато непотрібних проблем», – припустив експерт.
Водночас політолог Олександр Палій дотримується протилежної думки й вважає, що ймовірність видворення політика з України дуже висока.
«Законом прямо передбачено, що іноземці та особи без громадянства не мають права брати участь у політичній діяльності. Цю норму закону Саакашвілі абсолютно грубим чином систематично порушує», – констатував Палій.
За різними даними, марш Саакашвілі зібрав близько 3 тисяч активістів. За словами організаторів, «акції – це єдиний шанс не допустити Руїни в Україні».
Детальніше про те, скільки обіцянок виконав грузинський політик, а скільки провалив – за посиланням.
До чого призвела ініційована Саакашвілі та його прихильниками акція «За велику політичну реформу», читайте в авторському матеріалі «Без «бліцкригу» та перспектив».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»