Інна Богословська йде на президентські вибори вдруге. Вона досить досвідчений політик, тричі була народним депутатом різних скликань, очолювала Державний комітет із питань регуляторної політики й була заступницею міністра юстиції. Зараз вона безпартійна й бере участь у президентських перегонах як самовисуванець. Пропонуємо подивитись, як Богословська виконувала свої обіцянки та що пропонує виборцям у президентській програмі.
Оскільки зараз Богословська не обіймає жодної державної посади, то наразі не входить до рейтингу відповідальності політиків «Слова і Діла». Але ми подивились, як вона виконувала обіцянки раніше (на дату звільнення з посади).
На рахунку Інни Богословської 11 зобов’язань, з яких 2 політик виконала, а 9 – провалила. Тобто вона реалізувала 18% з обіцяного. Якщо порівняти кількість виконаних обіцянок іншими кандидатами в президенти України, Богословська перебуває між Олександром Шевченком, який реалізував 19% обіцянок, та Віктором Бондарем, що виконав лише 14% запевнень.
До речі, однією з виконаних обіцянок Богословської стало запевнення, що вона не братиме участь у позачергових президентських виборах 2014 року.
Не впоралася політик із запевненням, що в парламенті за трибуною виступатиме лише російською мовою. Про це вона заявила в березні 2013 року, а вже у вересні не втрималася й виступила українською.
Ще раніше, в 2008 році, Богословська запевняла, що Партія регіонів проведе референдум щодо надання російській мові статусу другої державної, але плебісциту з цього приводу не було. Зрештою, відтоді минуло багато часу й відбулися бурхливі події, зокрема Євромайдан. До речі, пані Богословська однією з перших залишила лави «регіоналів».
У передвиборчій програмі кандидата в президенти України Богословської йдеться вже про віче українського народу та обіцянку про те, що вона як політик спиратиметься на активних громадян. Також кандидат у президенти обіцяє зруйнувати наявні корупційні системи.
Ще Богословська пообіцяла списання заборгованості за валютними кредитами громадян і надання безвідсоткових кредитів на освіту та медичні послуги. Також вона планує скасувати ПДВ і впровадити найнижчі податки в Європі.
Богословська виступає за відмову від будь-якої військово-політичної співпраці з Росією, а також обіцяє звільнення окупованих територій Донбасу та Криму.
Детальніше – на інфографіці.
Раніше ми писали, що кандидат у президенти Богословська задекларувала рояль і біткойни.
Передвиборчі програми всіх кандидатів у президенти України дивіться в нашому розділі «Вибори».
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»