План П та дебати із Зеленським: піар-теми тижня кандидатів у президенти

Читать на русском
У президент Петра Порошенка є план П, Олег Ляшко рівняється на президента Білорусі, а Анатолій Гриценко викликає Зеленського на дебати.
Слово і Діло

Президентські вибори вже цієї неділі, 31 березня. Ще один кандидат «прокинувся» й заявив, що відмовляється від участі в президентських перегонах: Олександр Мороз назвав кампанію «політичним фарсом». Але, як і у випадку із Сергієм Тарутою, значення це вже не має, адже офіційно знятися з виборів можна було до 7 березня. На чому напередодні виборів піарилися інші претенденти на крісло на Банковій – у матеріалі «Слова і Діла».

Чинний президент Петро Порошенко розповів, що розраховує на перемогу на виборах, але й поразки не виключає. Крім того, глава держави має «план П»: «Так, у мене є план. Тільки він не план Б. На відміну від плану Ю, або плану Зе, у мене є план П. І план П – це побудувати велику країну вільних, багатих і щасливих людей. І цей план, коли ми йдемо своїм шляхом. Цей план привести країну до повного членства в ЄС і НАТО».

Згідно з усіма соціологічними опитуваннями, Володимир Зеленський є лідером президентських перегонів. Хоча Зеленський уникає ефірів на телеканалах, кілька днів тому він дав інтерв'ю 1+1. Там, зокрема, він розповів про своє бачення вирішення проблеми з Кримом і Донбасом. На думку кандидата, його перемога вже означатиме перший крок до повернення півострова: «Я вважаю, що повернення Криму можливе лише після того, як зміниться влада в Росії. Своїм прикладом, якщо ми змінимо цю владу, ми покажемо, як може бути». Щодо Донбасу, то Зеленський планує розширити «мінський процес» і залучити до нього США та Велику Британію.

Неупереджено про обіцянки Порошенка: що встиг виконати і провалити президент за 5 років на посадіОбіцянки Петра Порошенка – це не лише успіх у набутті безвізу та провал із завершенням АТО за лічені дні. Якщо хочеться об’єктивної картини, варто розкласти на обіцянки всю його діяльність за 5 років і перевірити, з чим він впорався, а з чим – ні.

Зеленський також зазначив, що в будь-якій цивілізованій країні має бути альтернатива «майдану»: закон, за допомогою якого можна було б прибрати президента, – закон про імпічмент.

Про небезпеку «майдану» говорив і Роман Безсмертний. Політик закликав лідерів перегонів відмовитися від «спокуси» вивести людей на вулиці в разі програшу, а також підписати угоду про визнання результатів виборів чесними.

Мріє вийти до другого туру із Зеленським Анатолій Гриценко. Політик вважає, що для країни це був би «цікавий варіант». Також він публічно закликав Зеленського вийти з ним на прямі дебати, причому не одного, а з командою, щоб поговорити про ключові проблеми. «Я не знаю, хто переможе на цих дебатах, але люди мають почути відповіді, а не купувати кота в мішку», – заявив Гриценко.

Олег Ляшко, судячи з усього, рівняється на президента Білорусі Олександра Лукашенка: «Президент Лукашенко приїхав на ферму, побачив ледь живих корів і звільнив губернатора за цей бардак. Я буду робити так само: залізною рукою наведу лад у країні, розжену брудне політичне болото на Печерських пагорбах, відправлю чинуш, які знущаються над українцями, на уранові рудники й поверну повагу до людини праці». Також, за словами «радикала», при ньому люди, корови та собаки будуть гідно жити, а не вмирати.

Ще Ляшко поскаржився, що в нього зараз дуже напружений графік: встає о 5 ранку, лягає о 12 ночі, й при цьому не відмовляється від будь-яких дебатів.

Ольга Богомолець заявила, що зніматиме погони з тих генералів, які брешуть і розкрадають армію. За її словами, національна безпека – це не лише армія, флот і авіація, а й міцний тил, відсутність корупції та надмірної трудової міграції.

Відзначимо, що протягом тижня ми збирали заяви не лише вищезазначених кандидатів у президенти. Наша увага спрямована на 39 політиків, які претендують на роль глави держави. Однак заяви інших не були настільки цікавими, щоб включити їх до огляду.

Читайте в нашому матеріалі, на чому піарилися можливі кандидати в президенти минулого тижня.

Олександра Худякова, спеціально для «Слова і Діла»

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: