Мосійчук пояснив, чому зняв свою кандидатуру на виборах до ВР

Читать на русском
Мосійчук пояснив, що зняв свою кандидатуру на 94-му окрузі на Київщині, бо він нібито був там технічним кандидатом.

Народний депутат Ігор Мосійчук пояснив, що зняв свою кандидатуру на 94-му окрузі на Київщині, бо він нібито був там кандидатом, аби довести, що соратник Петра Порошенка Ігор Кононенко хоче підкупити його і використати як технічного кандидата.

Як пише «Слово і Діло», про це Мосійчук заявив у відеозверненні.

Він пояснив, що хотів балотуватися на Полтавщині, але там «Радикальна партія» виставила кандидатом людину, яку він поважає.

«На мене вийшли жителі Василькова (Київщина — ред.), яких я добре знаю, і запропонували висунутися на виборах технічним кандидатом Ігоря Кононенка», — розповів депутат.

Він заявив, що його це образило, зокрема тому, що Кононенко нібито причетний до його арешту «за сфабрикованою справою». У підсумку Мосійчук «подумав» і вирішив «зробити все», аби Кононенко не став народним депутатом.

Парламентар розповів, що вийшов на опонента Кононенка Олександра Дубінського — кандидата від «Слуги народу». Саме Дубінського нібито пропонували Мосійчуку «мочити».

«Разом з ним і журналістами телеканалу «1+1» нами було задокументовано ряд зустрічей і пропозицій, які лунали від деяких осіб в бік Ігоря Мосійчука. Я познайомився через тих людей з такою собі Іриною Наконечною, яка обслуговувала виборчу кампанію Кононенка, яка запропонувала мені ряд дій — відвідувати зустрічі за участі Кононенка і ставити йому незручні питання», — сказав Мосійчук.

Мосійчук стверджує, що Наконечна сплатила замість нього внесок у ЦВК як кандидата в депутати.

«На третій зустрічі Валентин Манько в присутності Ірини Наконечної, в присутності своєї охорони і моєї охорони, зробив пропозицію мені, яка звучала так: ми даємо 20 тисяч доларів після того, як ти знімешся з виборів», — стверджує Мосійчук.

Він вважає, що «люди Кононенка» зрозуміли, що він не буде «грати» проти нього, а ще й відбирає в нього голоси.

Мосійчук заявив, що підготував заяви до поліції та Держбюро розслідувань про спроби підкупу його «з боку злочинного угруповання Кононенка-Порошенка».

Парламентські вибори-2019: корисні інструменти для виборцяПарламентські вибори відбудуться 21 липня. Слово і Діло зібрало в одному розділі обіцянки партій і списки кандидатів.

Мосійчук додав, що найближчим часом з однодумцями створить власну партію.

Раніше повідомлялося, що по 94-му округу ЦВК зареєструвала вже 22 кандидатів в народні депутати, чверть з яких можна вважати технічними.

Нагадаємо, 24 травня Мосійчук повідомив про свій вихід з лав Радикальної партії Олега Ляшка.

Як відомо, Центральна виборча комісія затвердила форму і текст бюлетенів на позачергових виборах до Верховної ради.

Бюлетенів, де слід буде обрати кандидата в депутата, буде 199 різновидів – за кількістю одномандатних виборчих округів.

Не зважаючи на заяву нардепа, що він що зняв свою кандидатуру, в бюлетенях його прізвище буде. Друкувати нові для 94-го округу окремо не будуть.

Також у ЦВК пояснили, в яких бюлетенях буде штамп «вибув».

А для того, щоб швидко зорієнтуватися в обіцянках партій, переглянути списки, зрозуміти, хто з кандидатів-мажоритарників не впорався з обіцянками раніше, «Слово і Діло» зібрало всі дані в одному інтерактивному розділі.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: