Суд продовжував до 15 жовтня слідство стосовно директора заводу «ФФУ Продакшн» Андрія Бондаренка, якого Національна поліція та Офіс генерального прокурора підозрюють у заволодінні 9,42 млн грн державного бюджету та бюджету міста Києва.
Таке рішення ще 10 липня ухвалив слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і діло».
Також суд 14 липня за клопотанням Нацполіції і прокурора Офісу генерального прокурора продовжив до 11 вересня дію обов'язків, а саме: не відлучатись із населеного пункту, де він проживає, без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, а також здати на зберігання документи, які дозволяють в'їзд/виїзд до України.
Раніше суд відпустив Бондаренка під особисте зобов'язання.
Як встановило слідство, невстановленими особами з числа керівництва Федерації футболу України (нині Українська асоціація футболу) було залучено Бондаренка до участі в реалізації злочинного умислу на заволодіння бюджетними коштами. 5 липня його призначили на посаду директора ТОВ «ФФУ Продакшн».
За версією поліції, Бондаренко разом із невстановленими особами забезпечили завершення будівництва заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів та введення його в експлуатацію безпосередньо перед укладенням замовниками робіт за бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», в тому числі столичного КП «Житло-Сервіс», договорів з підрядними організаціями.
Так, на виконання договору між Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та КП «Житло-сервіс» щодо будівництва та реконструкції футбольних полів, 27 грудня 2017 року КП «Житло-Сервіс» уклало із ТОВ «ФФУ Продакшн» 66 договорів підряду на виконання будівельних робіт з будівництва (реконструкції) міні-футбольних майданчиків у місті Києві на суму 94,99 млн грн. За цими договорами було здійснено 100% передплату – 49,14 млн грн з державного бюджету, а 45,85 млн грн – з бюджету Києва.
У поліції вважають, що вартість штучної трави, яку виготовляв завод «ФФУ Продакшн», була завищена на 9,42 млн грн.
Нагадаємо, за аналогічними обставинами почало своє розслідування Національне антикорупційне бюро. В межах цієї справи детективи проводили обшук на заводі «ФФУ Продакшн», а також у будівлі Української асоціації футболу.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»