ВАКС не дав нардепу Дубневичу додатковий час перед скеруванням справи до суду

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту про встановлення стороні захисту додаткового строку для ознайомлення з матеріалами слідства.
Ярослав Дубневичфото: galinfo

Вищий антикорупційний суд відмовився надати захисту народного депутата Ярослава Дубневича додатковий час на ознайомлення з матеріалами розслідування справи про організацію розкрадань на філії ПАТ «Укрзалізниця».

Таке рішення 21 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«У задоволенні клопотання захисника Пелюка С.С. в інтересах підозрюваного (Ярослава Дубневича – ред.) та клопотання захисника Федоренка І.Л. в інтересах підозрюваного (Едуарда Пушкаренка – ред.) про встановлення стороні захисту додаткового строку для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні – відмовити», – йдеться в рішенні.

Раніше антикорупційний суд обмежив нардепа Дубневича, його адвокатів, а також інших підозрюваних із захисниками у строках на ознайомлення з розслідуванням НАБУ до 31 січня. Таким чином, справу депутата скерують до суду в лютому 2022 року.

Ярослав ДубневичНародний депутат України

31 жовтня 2019 року Рада підтримала всі три подання генпрокурора стосовно Дубневича. Пізніше нардепу вручили підозру, а суд взяв його під варту із альтернативою 90 млн грн застави. Ці гроші за нього внесли і він вийшов із СІЗО під обов'язки. Слідство в справі Дубневича завершили.

Нагадаємо, на думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. За даними детективів, як голова комітету Верховної ради з питань транспорту, він нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів підприємства УЗ з порушенням законної процедури, за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі, як вважає слідство, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ», що спричинило завдання збитків на суму 93,28 млн грн.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: