Західні компанії збільшують виробництво зброї – ЗМІ

Читать на русском
Американські та інші західні компанії збільшують виробництво зброї та боєприпасів. Зокрема, випускатимуть більше ракетних установок Himars та ракет GMLRS.
Ілюстративне фотоФото – Lockheed Martin

Низка західних компаній почали розширювати свої потужності та збільшувати виробництво зброї.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Відомо, що американська компанія Raytheon Technologies повернула складальний завод пенсіонерів. Таке рішення пов’язане з планами збільшити розробку зенітних ракетних комплексів Stinger.

«Все, крім…»: яку військову допомогу досі відмовляється надавати Україні ЗахідСоюзники все ще відмовляються надавати Україні західні танки та винищувачі, а також інше озброєння. Докладніше – на інфографіці.

Також компанія L3Harris Technologies, яка виконує замовлення на озброєння для України на 200 мільйонів доларів, витягує зі старих радіоприймачів комп’ютерні чіпи. Це потрібно для створення нових засобів зв’язку.

Корпорація Lockheed Martin разом з Raytheon створює протитанкові ракети Javelin. Їхнє виробництво збільшується вдвічі, а виробництво ракетних установок Himars та ракет GMLRS збільшується на 60%.

Компанія Saab на тлі загострення напруженості у відносинах з росією поповнила штат 500 сотрудниками у всьомі світі. Також вона інвестує у нові виробничі технології для підвищення ефективності.

Крім того, німецька компанія Rheinmetall подвоїла річний обсяг виробництва боєприпасів для танків з 70 тисяч до 140 тисяч одиниць на рік. Цьогоріч виготовляють 110 тисяч снарядів для артилерії (торік – 70 тисяч). Також збільшили випуск патронів середнього калібру до 2,2 мільйонів на рік (торік – 1,2 млн).

Нагадаємо, Збройні сили США прискорюють процес придбання зброї для поповнення американських запасів, виснажених постачанням зброї до України.

Сама Україна теж виробляє озброєння. Нещодавно Державний концерн «Укроборонпром» анонсував випуск 152-мм снарядів, які будуть використовувати українські захисники по всій лінії фронту.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: