Російський терористичний режим прагне за всяку ціну нав'язати Україні переговори, оскільки планує виграти час і піти від відповідальності за розв'язання агресивної війни.
Про це розповів радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі Національного телемарафону.
За словами Подоляка, Україна не зацікавлена в переговорах з кримінальниками, майбутніми підсудними на міжнародному трибуналі.
«Росія прийшла на чужу територію. Росія вбиває масово людей і робить це тому, що досі вважає, якщо вона не програє, а що завгодно, що вони пропонують в рамках переговорний процес — це не програш росії, тоді вони не будуть відповідати за всі ці злочини» - зазначив він.
При цьому Україна розуміє, що будь-які переговори з рф - це зняття з неї відповідальності за воєнні злочини, відсутність імпульсу трансформації рф в адекватну державу і, найголовніше, передумови для вирощування в росії реваншизму.
«Набере обертів такий процес, як реваншизм. Вони й так нас ненавиділи, а після цих 10 місяців війни, вони нас будуть ненавидіти до неможливості. Вони захочуть компенсувати це приниження, яке сьогодні відчувають» - пояснив радник глави ОПУ.
Росіяни зараз планують зафіксувати на переговорах три речі:
- уникнення відповідальності за масові воєнні злочини та піднесення цього, як перемогу росії;
- оперативно-тактична пауза для зміцнення фронту;
- фіксація лінії розмежування, заморозка конфлікту, щоб упорядковувати свою армію, переоснастити її, знайти нову зброю і спробувати знову знищити Україну через деякий час.
«Десь в Ірані, КНДР або Білорусі РФ потрібно знайти зброю — стару, радянську, тому що більше нічого нового у них немає» - додав Подоляк.
Тим часом російський диктатор володимир путін намагається зняти з себе відповідальність за ведення тривалої війни проти України. Зокрема, тому він частіше говорить, що росія прагне припинити бойові дії.
У США бачать три різні моделі завершення війни в Україні шляхом переговорів. Дві з яких неприйнятні для української сторони, оскільки передбачають часткову втрату територій.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»