Президент Володимир Зеленський провів військовий кабінет із командувачами українських сил і командирами на певних напрямках. За його словами, рух уперед – це зараз найважливіше.
Про це він заявив у зверненні за підсумками 478-го дня повномасштабної війни в Україні.
Головне зі звернення українського лідера:
Сьогодні був довгий день. Багато подій, багато новин. Зустріч у спеціальному форматі – Україна плюс країни Африки. Тривалі дискусії... Формула миру, безпекові питання, зерно, наші спільні можливості захистити принципи та цілі Статуту ООН, захистити нації від агресій. Закликав лідерів і держави Африки взяти участь у Глобальному саміті миру, який ми готуємо. Україну чутимуть в усьому світі, і весь світ ми залучимо до реалізації формули миру. Непросто, але ми працюємо.
Був сьогодні й випуск курсу в Національному університеті оборони України. Я мав честь привітати наших офіцерів. Дуже приємно.
Особливо вдячний нашим силам ППО – кожному і кожній, хто захищає українське небо. Збиті сьогодні російські ракети, зокрема шість балістичних, – це дуже важливо й символічно. Росії нікого не залякати.
І була сьогодні ще одна подія, ще один пункт мого графіка, про який поки не повідомлялося. Це військовий кабінет. Наші командувачі – генерали Сирський, Тарнавський, Залужний, Шаптала. І наші командири на конкретних напрямках активних дій – поки не називаю прізвищ, усьому свій час. Наш рух уперед – це найважливіше. Кожен наш воїн, кожен наш новий крок, кожен метр звільненої від ворога української землі – це найважливіше. І був Буданов… Окремі кроки.
Дякую всім, хто зараз у бою заради України! Дякую всім, хто готується увійти в бій! І дякую всім, хто так сильно, потужно нам допомагає!
Нагадаємо, 16 червня президент ПАР назвав 10 ключових пунктів «африканської мирної ініціативи».
Після зустрічі із африканськими лідерами 16 червня Володимир Зеленський заявив, що Україні не потрібні заморожені конфлікти.
Також Зеленський розповів про наміри окупантів підірвати Запорізьку АЕС.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»