НАБУ викликає для вручення підозри ексзаступника голови міграційної служби

Читать на русском
У Національному бюро оприлюднили повістки про виклик двох фігурантів справи про заволодіння коштами державної служби.
фото: ДМС

Національне антикорупційне бюро викликало на допит колишнього заступника голови Державної міграційної служби Сергія Донського та підприємця Салгерея Салгереєва у справі про заволодіння 88 млн грн.

Відповідні повістки про виклик оприлюднено на сайті НАБУ, повідомляє «Слово і діло».

«Повістка про виклик Салгереєва Салгерея Маматгерейовича. Вам необхідно прибути 19 серпня 2024 року об 11:00 до НАБУ у якості підозрюваного для вручення повідомлення про зміни раніше повідомленої підозри у кримінальному проваджені... Повістка про виклик Донського Сергія Миколайовича. Вам необхідно прибути 19 серпня 2024 року о 10:00 до НАБУ у якості підозрюваного для вручення повідомлення про зміни раніше повідомленої підозри у кримінальному проваджені», – йдеться в документах.

Нагадаємо, 18 червня НАБУ та САП повідомили про підозру ексглаві міграційної служби Максиму Соколюку у причетності до заволодіння понад 88 млн грн.

Раніше у цій справі повідомили про підозру заступнику голови ДМС, начальник одного з управлінь служби та бізнесмену. Слідство встановило, що у 2015 році міграційна служба отримала від держави будівлю у центрі Києва для облаштування в ній центрального офісу служби. Бізнесмен, який тривалий час перебував у «дружніх» стосунках з представниками ДМС та іншими можновладцями, організував тривалу схему розкрадання бюджетних коштів з використанням підконтрольних осіб у структурі міграційної служби.

Для реалізації злочинного задуму бізнесмен залучив посадовців ДМС, аби ті посприяли в укладанні договорів із підконтрольними йому компаніями щодо виконання проєктних та будівельних робіт шляхом спотворення результатів торгів і забезпечили здійснення оплати за «роботи та послуги».

Злочинна група протягом кількох років заволодівала бюджетними коштами шляхом завищення вартості виконаних робіт, оформлення «порожніх актів» та дублювання робіт. Як наслідок реконструкцію будівлі центрального офісу ДМС так і не завершили, комп'ютерні комплекси із відповідним програмним забезпеченням існують лише на «папері», а відповідальні за реконструкцію компанії «згорнулись». Збитки – 88 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: