Паралімпіада-2024: названо фінальний медальний залік України

Читать на русском
Українські спортсмени у Парижі протягом Паралімпійських змагань вибороли 82 медалі. Ігри завершено.
t.me/minmolodsport

Збірна України завершила змагання на Паралімпіаді у Парижі на 7-му рядку у загальному списку команд.

Про це повідомили у Мінспорту в неділю, 8 вересня.

За результатами змагань Україна здобула 82 медалі (22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові), посіла 7-е місце у загальному медальному заліку та 5-те за кількістю нагород.

Цей результат став четвертим в історії України.

На першому місці у медальному заліку Ігор-2024 Китай, на другому Британія, на третьому США. Замикає десятку Японія.

За сьогоднішній день Україна виграла три медалі: Марина Мажула фінішувала другою у заїзді байдарок-одиначок і здобула срібло.

Владислав Єпіфанов став паралімпійським чемпіоном у веслуванні. Антон Крюков отримав срібло до пауерліфтингу.

Нагадаємо, за десятий день Паралімпійських ігор у Парижі Україна виборола ще 12 медалей, з них п'ять це золоті.

А 4 вересня український спортсмен Андрій Трусов виборов золоту медаль у плаванні на 50 метрів вільним стилем. Крім того, плавцю вдалося встановити світовий рекорд.