Кабмін вніс зміни у правила перетину кордону для чоловіків віком до 25 років

Читать на русском
Уряд оновив правила перетину кордону чоловіками 18-25 років у період воєнного стану. Для виїзду тепер потрібна спеціальна довідка від командира частини та військово-обліковий документ.
Getty Images

Кабінет міністрів ухвалив рішення про внесення змін до правил перетину державного кордону під час дії воєнного стану українськими чоловіками віком від 18 до 25 років.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук на сторінці у Telegram.

Виїзд чоловіків за кордон під час війни: хто має право залишати Україну та кому пропонують дозволитиХто з чоловіків та з якою метою має право виїхати з України під час воєнного стану – на інфографіці.

Відтепер передбачено, що в разі запровадження на території України воєнного стану дозволено пропуск через державний кордон чоловіків віком від 18 до 25 років, які проходили військову службу за контрактом у ЗСУ або розвідувальному органі, та які до укладення такого контракту не проходили військову службу (крім базової військової служби).

Зазначається, що пропуск здійснюється за умови виконання правил перетинання державного кордону та наявності: довідки, виданої командиром військової частини (керівником районного (об’єднаного районного), міського (районного в містах, об’єднаного міського) ТЦК та СП), керівником відповідного підрозділу розвідувального органу Міноборони, із зазначенням відомостей щодо укладання такого контракту.

Відповідно до змін, пропуск через державний кордон також здійснюється за наявності військово-облікового документа.

Нагадаємо, у Мін'єдності заявили, що половина військовозобов'язаних готові повернутися в Україну, якщо матимуть бронь.

Раніше стало відомо, скільком українцям відмовили у перетині кордону за рік.

Також у Євросоюзі відповіли, чи можуть повернути в Україну чоловіків мобілізаційного віку.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: