Апеляційна палата готова розглянути скаргу на вирок нардепу Одарченку

Читать на русском
Апеляційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарг на обвинувальний вирок члену парламенту у розшуку.
фото: Facebook

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду призначила на 12 лютого розгляд скарги на вирок, яким до 8 років позбавлення волі засудили народного депутата Андрія Одарченка за надання неправомірної вигоди колишньому голові Державного агентства відновлення Мустафі Найєму.

Таке рішення 6 січня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визнав Одарченка винуватим у наданні неправомірної вигоди. Йому призначили покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна та з позбавленням обіймати низку посад строком на 3 роки. Захисники обвинуваченого та прокурор САП подали апеляційні скарги на вирок.

«Закінчити підготовку до апеляційного розгляду за апеляційними скаргами. Призначити апеляційний розгляд у відкритому судовому засіданні в приміщенні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду о 10:00 12 лютого 2025 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, прокурорка САП заявила, що, за оперативною інформацією, нардеп Андрій Одарченко втік за кордон. Через що його оголосили в національний та міжнародний розшук. Пізніше з'ясувалося, що нардеп незаконно перетнув кордон в районі населеного пункту Красноїльськ Чернівецької області і попросив в Румунії притулок.

Як відомо, САП обвинувачує нардепа Одарченка в спробі підкупу вже колишнього голови Держагентства відновлення Мустафи Найєма. За версією обвинувачення, нардеп висловив Найєму пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення ухвалення Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено). Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: