В одній з країн ЄС можуть ввести постійний контроль на кордоні через мігрантів

Читать на русском
Бундестаг схвалив запропонований блоком ХДС/ХСС документ, який, зокрема, передбачає запровадження постійного прикордонного контролю та можливість відмови прохачам притулку вже на кордоні.
Укрінформ

У середу, 29 січня, Бундестаг схвалив ініціативу щодо обмеження міграції у Німеччині. Вона передбачає, зокрема, запровадження постійного прикордонного контролю.

Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

Як змінилося ставлення європейців до біженців з УкраїниЯк змінилося ставлення до українських біженців у Європі, результати опитувань – на інфографіці.

Зазначається, що 29 січня після «запеклих дебатів» німецькі депутати схвалили запропонований блоком Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу (ХДС/ХСС) документ із п’яти пунктів.

Згідно з ним у Німеччині запроваджується постійний прикордонний контроль, можливість відмови прохачам притулку вже на кордоні та затримання іноземців, яких влада зобов'язала залишити країну.

ЗМІ пишуть, що ХДС/ХСС виступив з ініціативою щодо посилення міграційної політики після ножової атаки в Ашаффенбурзі, жертвою якої стали двоє людей, зокрема, дворічна дитина.

У ході поіменного голосування «за» висловилися 348 депутатів, «проти» проголосували 345, утрималися ще 10. Крім консерваторів, документ підтримали також депутати «Вільної демократичної партії» та праві популісти з «Альтернативи для Німеччини».

При цьому, перед голосуванням канцлер ФРН Олаф Шольц закликав не схвалювати заходи, які пропонуються опозицією.

Однак, як зазначається, ухвалена резолюція не є обов'язковою для виконання федеральним урядом Німеччини та державною владою в цілому.

Як відомо, дві країни ЄС хочуть відмовитися від дотримання міграційних правил Європейського Союзу.

Нагадаємо, США призупинили програми в'їзду мігрантів, які дозволяли іноземцям тимчасово оселитися в країні. Зокрема, призупинено гуманітарну програму United for Ukraine (U4U), яка дає можливість громадянам України отримати притулок у США на строк до двох років.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: