Угода з Україною про корисні копалини може принести США близько 20 млрд доларів

Читать на русском
Сполучені Штати сподіваються отримати близько 20 мільярдів доларів від угоди з Україною про рідкісноземельні копалини.
Фото: getty images

Сполучені Штати розраховують отримати близько 20 мільярдів доларів від угоди з Україною про корисні копалин. У США вважають, що це сприятиме зміцненню безпеки, захищаючи «американську власність» від потенційних атак росії.

Про це в інтерв'ю News Nation заявив Кевін Гассетт, директор Національної економічної ради США.

Рамкова угода із США про копалини: що передбачає проєктНа інфографіці – ключові пункти проєкту рамкової угоди між Україною та США щодо корисних копалин.

Він пояснив, що угода допоможе США зміцнити національну безпеку, адже рідкісні мінерали є критично важливими для багатьох технологій, включаючи комп'ютери. Крім того, якщо території, де ці копалини будуть видобуватися, належать США, це стане додатковим захистом, оскільки напад на «американську власність» є малоймовірним.

Гассетт також прокоментував нові економічні заходи президента Дональда Трампа, зокрема введення нових мит на товари з Канади, Мексики та подвоєння мита на китайські товари. За його словами, такі кроки спрямовані на боротьбу з потоком фентанілу до США, що надходить з цих країн.

Нагадаємо, напередоднi повiдомлялось, що Україна та Сполучені Штати завершили підготовку рамкової угоди про видобуток корисних копалин, і документ незабаром буде офіційно підписаний.

26 лютого Кабмін схвалив угоду між Україною та США про природні ресурси та рішення, необхідні для підписання угоди. Уряд уже затвердив міністрів, які вирушать до США та підпишуть про договір про корисні копалини.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: