У ЦПД пояснили, для чого росіяни запустили фейк про підготовку Україною ядерної провокації

Читать на русском
Російська пропаганда почала поширювати фейк про нібито підготовку Україною ядерної провокації на Курській АЕС, повідомили у ЦПД.
Фото: Global Look Press

Російська пропаганда почала розповсюджувати фейк про нібито підготовку Україною ядерної провокації на Курській АЕС, щоб зірвати переговори зі США в Саудівській Аравії.

Про це повідомив Центр протидії дезінформації у Telegram.

Там зазначили, що подібні фейки не мають нічого спільного з реальністю – росіяни вже неодноразово вкидали таку інформацію у публічний простір.

У ЦПД пояснили, що цього разу росія хоче створити ілюзію, що Україна не хоче миру і готує провокації для зриву переговорів.

«Насправді ж так кремль хоче послабити позиції України перед переговорами та намагається вбити клин між Києвом і Вашингтоном», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що російські Telegram-канали поширюють фейк про те, що адміністрація президента США Дональда Трампа планує надіслати українців за участь у заходах на підтримку України.

У ЦПД також прокоментували російський вкид про заборону в Україні соцмережі Трампа.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: