Міністр оборони США Піт Гегсет відреагував на нову статтю в The Atlantic, яка містить ще більше повідомлень з чату Signal про удари по хуситах. Він зазначив, що жодної інформації про військові плани там немає.
Заява була опублікована в соцмережі X.

«Отже, давайте прояснимо це. Atlantic опублікував так звані «військові плани», і ці «плани» не включають: жодних імен, жодних цілей, жодних місць, жодних підрозділів, жодних маршрутів, жодних джерел, жодних методів та жодної секретної інформації», – написав глава Пентагону.
За його словами, це доводить, що журналіст The Atlantic Голдберг ніколи не бачив «ні плану війни, ні плану атаки навіть близько».
«Ми продовжимо робити свою роботу, поки ЗМІ роблять те, що в них виходить найкраще: поширюють містифікації», – підсумував Гегсет.
So, let’s me get this straight. The Atlantic released the so-called “war plans” and those “plans” include: No names. No targets. No locations. No units. No routes. No sources. No methods. And no classified information.
— Pete Hegseth (@PeteHegseth) March 26, 2025
Those are some really shitty war plans.
This only proves…
Нагадаємо, головного редактора журналу The Atlantic Джеффрі Голдберга випадково додали в груповий чат у Signal, де чиновники адміністрації Трампа обговорювали плани авіаударів по хуситах у Ємені. Він опублікував про це колонку зі скріншотами, а сьогодні з'явилася нова стаття зі ще більшою кількістю скріншотів із чату.
Радник президента США з національної безпеки Майкл Уолц взяв на себе «повну відповідальність» за скандал із чатом у Signal.
Розбиратися, як журналіст потрапив у чат, буде Ілон Маск та його команда з Департаменту ефективності уряду США.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»