«Примара» виборів: як часто дають інтерв'ю старі «політичні важковаговики»

Читать на русском

В Україні активізувалися розмови щодо можливих виборів, не в останню чергу завдяки натякам від американської сторони. При цьому президент Володимир Зеленський заявив, що вибори відбудуться лише після закінчення війни та скасування воєнного стану. Українці, якщо вірити, соціологічними опитуваннями, підтримують такий підхід.

Проте у ЗМІ періодично з'являється інформація про активність передвиборчих штабів деяких політиків. І самі потенційні кандидати, чиї імена фігурують у соціологічних опитуваннях, намагаються не випадати з поля зору електорату.

«Слово і діло» вирішило дослідити, наскільки медійними за останній рік були старі «політичні важковаговики» – Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Юрій Бойко – які, напевно, збираються ще поборотися за голоси виборців.

На інфографіці – порівняння медійної активності Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Юрія Бойка.
Медійна активність Порошенка, Тимошенко та БойкаСлово і ділоЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

П'ятий президент України та народний депутат Петро Порошенко найбільш медійний, якщо порівнювати з Юлією Тимошенко та Юрієм Бойком: за рік близько 36 інтерв'ю, половина з них – іноземним ЗМІ (Al Jazeera, BTV, DW, BBC, Welt, CNN, CBC, «Голос Америки», NBC News, MCNBC, RTL, Sky News, Bild).

У березні 2024 року вийшло два інтерв'ю Порошенка, у квітні – два, у травні – 4, у червні, липні, серпні – по одному, у вересні – два, у жовтні – два, у листопаді – 4, у грудні – 5, у січні – одне, у лютому – 5, у березні – вже 6.

Народна депутатка Юлія Тимошенко дала за рік лише два інтерв'ю, вони вийшли ще навесні 2024 року.

У депутата Юрія Бойка за рік було п'ять інтерв'ю – у травні, червні, жовтні та листопаді минулого року. Щоправда, чотири із цих інтерв'ю вийшли на YouTube-каналах, які тепер недоступні на території України.

Нагадаємо, «Слово і діло» розбиралося, у які терміни після скасування воєнного стану можливі президентські вибори і що потрібно для їхньої підготовки.

Також ми порівнювали медійність вищого військового керівництва України – Кирила Буданова, Олександра Сирського, Рустема Умєрова, Василя Малюка та Олександра Литвиненка.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: