До вивезення Комарницького за кордон були причетні працівники СБУ і Нацполіції

Читать на русском
Українські органи правопорядку встановили, що їхні колеги з різних органів причетні до незаконних дій.
скріншот «Слово і діло»

Четверо співробітників Служби безпеки України та двоє працівників Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області Національної поліції причетні до вивезення бізнесмена Дениса Комарницького з Київської області до Закарпаття, а згодом – за кордон. Нещодавно його знайшли в Австрії.

Про це повідомляють «Українська правда» та департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

«Нацполіція, і зокрема ДСР, були активно залучені до проведення масштабних розшукових заходів щодо Дениса Комарницького. Разом із тим, нам стало відомо про факти причетності двох співробітників УСР на Закарпатті до протиправної діяльності. Реакція з нашого боку була негайною та принциповою: зазначені працівники вже звільнені з лав Нацполіції, а слідчими СБУ їм оголошено підозри. Крім того, з займаної посади відразу було звільнено керівника територіального управління», – інформує поліція.

За даними «Слово і діло», йдеться про звільнення начальника УСР на Закарпатті Сергія Химича.

Як стверджує УП, організатором втечі Комарницького за кордон є колишній гласний позаштатний працівник оперативного підрозділу СБУ Юрій Довгаленко. Крім нього, до цих дій були причетні ще троє осіб з посвідченням працівника СБУ і два поліцейських, про які вище зазначає ДСР.

У СБУ тим часом заперечують причетність свої співробітників до вивезення Комарницького. Ось позиція спецслужби.

Нагадаємо, 10 лютого директора Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос повідомив, що бізнесмен Денис Комарницький може переховуватися в Україні.

Раніше Комарницькому повідомили про підозру в організації заволодіння землею в Києві. У справі також отримали підозри представники влади столиці. За версією слідства, урядовці займалися незаконною приватизацією земель під будівництво. Крім того, вони намагалися взяти під повний контроль процедуру ухвалення рішень щодо надання прав на землю.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: